Co byś zmienił?
Wyświetleń: 14666
Odpowiedzi: 65
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sprawdzę dokładnie jak to wygląda i zajmę się ekonomią dziękuję za uwagi Simle

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Ja w zasadzie od zawsze,czepiałem się w sklepach małego wyboru towarów. W obecnym niby wybór jako taki ,ale ceny raczej zaporowe. Biorąc pod uwagę, iz sprzedasz jest minimalna {to co daje się sprzedać ,niewiele jest warte,ewentualnie potrzebne do rozwoju .to się nie pozbywamy}. Sumując, z uczciwego handlu nikt się nie dorobi by coś kupić. Zabawa w kupowanie pozostaje tylko w gestii posiadaczy villagerów , maja namiastkę ekonomii. Z mojego punktu widzenia, obecny sklep nie jest w ogóle dla mnie przydatny. bo sprzedać mogę jedynie ryby i siodła. Proponuje zwiększyć, jeśli nie ceny skupu to choćby asortyment skupowanych surowców.

Graffiti
Odpowiedz
A mówicie że ja narzekam...
Zacznijmy od tego że jest to serwer survival a nie freebuild gdzie mamy wędrować, szukać godzinami itemów. Sklep należy traktować jak "chwilową przyjemność" którą możemy ułatwić zdobycie paru rzeczy a nie wszystkiego co jest w grze. Dla mnie system sklepu jest idealny choć nietypowy, rzadkie rzeczy typu sadzonki akacji są drogie gdyż macie je znaleźć (wyzwanie i satysfakcja), chyba że nie ma na to czasu i wolicie wydać majątek, głowy są tanie gdyż nie można ich znaleźć, a np. nasiona po co macie kupować? trawa jest wszędzie, no chyba że gracz ma ból d***.

Odpowiedz
Zawsze można handlować z innymi graczami. Wg mnie jest i tak za dużo w tym sklepie tego wszystkiego.

Odpowiedz
(02.12.17, 13:35)Somka napisał(a): A mówicie że ja narzekam...
Zacznijmy od tego że jest to serwer survival a nie freebuild gdzie mamy wędrować, szukać godzinami itemów. Sklep należy traktować jak "chwilową przyjemność" którą możemy ułatwić zdobycie paru rzeczy a nie wszystkiego co jest w grze. Dla mnie system sklepu jest idealny choć nietypowy, rzadkie rzeczy typu sadzonki akacji są drogie gdyż macie je znaleźć (wyzwanie i satysfakcja), chyba że nie ma na to czasu i wolicie wydać majątek, głowy są tanie gdyż nie można ich znaleźć, a np. nasiona po co macie kupować? trawa jest wszędzie, no chyba że gracz ma ból d***.

[Obrazek: v2fgu.jpg]

Odpowiedz
A może tak stworzenie targu dla userów koło spawn? Są pluginy na sklepy. Jak znajde ten którego używaliśmy z Galiuszem na innym serwerze to podrzuce linka. Jak Wam się nie chce my w miarę możliwości targ możemy wybudować ;).

EDIT:
Jest to chyba ten plugin(do przetestowania jak coś):
[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Odpowiedz
Pomysł jak dla mnie fajny, wymiana będzie prosta i nie czasochłonna. Co do pluginu jest popularny na serwerach oraz zdecydowanie jeden z najlepszych. Jestem za dodaniem targów.

Odpowiedz
Coś pokombinuje lecz to potrwa.

Odpowiedz
Doks a ten plugin co był kiedyś to już nie jest wspierany? Bardzo mi się podobał bo dawał wiele możliwości.

Odpowiedz
Możliwość stawiania własnych sklepików była naprawdę super na poprzedniej mapie.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu