Co byś zmienił?
Wyświetleń: 8043
Odpowiedzi: 64
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
(04.11.17, 23:50)Arnavista napisał(a): nie wiem czy to dobry topic.
ale baaaardzo
ale to baaaardzo baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo chetnie
bym zmienił, to że robi ekipa zmiany, a nie informuje.

wprowadzacie zmiany, testujecie, napiszcie posta że wprowadzacie a potem to zróbcie.
odkąd pamiętam,  zawsze tego brakowało. i cza było się dowiadywać od osób trzecich.

Jestem za! Mi również tego brakuje chociaż ostatnio coś się poprawiło i Doks zaczął informować o takich większych zmianach :3

(05.11.17, 02:56)Booyah napisał(a): Arni-opcja "edytuj" istnieje ;p

Zmiany:
- plugin na stawianie sklepików-skrzynek jak było poprzednio 
- troszkę większy sklepik bo ubogo (ale to kwestia czasu)
- zmiana spawn 
- to co opisał juz plastek i zimon 
- dynamiczna mapa  (odd)
- na forum był kiedyś dział z kompletnym wykazem co ktoś wykopał ile przeszedł itp to było naprawdę ciekawe 

Będę tęsknić za tym logo :<

O to się nie musisz bać, to wszystko będzie na pewno. Tylko jak zawsze musimy na to poczekać bo sami wiece jak to bywa z czasem Doksa ;)

W sumie wpadł mi jeszcze do głowy pomysł, by na forum zrobić tak by albo zablokować komuś możliwość pisania kolejnego posta, jeżeli do niego należy ostatni, albo by one się automatycznie łączyły w jeden.

Odpowiedz
Sklep będzie rozbudowany, może nawet zmieniony na "stacjionarny"
Mapa dynamiczna jest w trakcie wdrażania.Wraz ze zmianami na stronie zostanie dodany odnośnik jak i komenda na serwerze.
Pełne statystyki będą wprowadzone po uporaniu się z obecnymi problemami.

Chwilowo serwer jest mało stabilny, problem zgłoszony do supportu maszyny.

Odpowiedz
Fajnie by było dodać ponownie /regulamin

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
zmienił bym to, że jak robicie event, to informujcie pare dni wcześniej, a nie pare godzin...
dużo się na tym traci.

Odpowiedz
(12.11.17, 07:21)Arnavista napisał(a): zmienił bym to, że jak robicie event, to informujcie pare dni wcześniej, a nie pare godzin...
dużo się na tym traci.
Z tym akurat tak pewnie wyszło w ostatniej chwili.
Ja to bym chętnie coś poczytał o tych eventach, bo jest tylko info, że będzie, kiedy, i że jakieś nagrody.. To tak średnio zachęca do wzięcia udziału w nie wiadomo czym Grin

Odpowiedz
ja o tym w ten sposób nie myśle.
albo chcesz wziąć udział, albo nie..
ale komunikowanie na ostatnią chwile to kiepska zachęta,
info na czacie też powinno być. chyba że szybki event " na ostatnią chwile" i jest z dupy.

Odpowiedz
Tak, to jest event z dupy :v
Pomysł wpadł w ostatniej chwili.
Docelowo ma się odbywać co tydzień ;)

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Tak mi się przypomniało, że kiedyś można było wykopać spawnery za pomocą kilofa z jedwabnym dotykiem więc może by to przywrócić?

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
Mam zastrzeżenia co do sklepu. Ceny w nim to chyba jakiś żart! Przydałoby się to wszystko uregulować np. żeby nasiona pszenicy nie były droższe od diamentów. Właściwie to po co nasiona w sklepie skoro są bardzo łatwe do zdobycia? Tak samo przedmioty typu gwiazda netherowa i głowa smoka. Moim zdaniem nie powinny być możliwe do kupienia. Jakbym chciała to bym mogła kupić sobie siedem smoczych głów. Dla mnie to jest śmieszne.
Proszę o zastanowienie się nad tym, bo teraz niektóre ceny nie mają sensu.

[Obrazek: fOtB5Iw.png]
Odpowiedz
Ceny z 4 zerami a jedyne co da sie sprzedawać to jakieś diaxy, żelazo po 10 czy 30 $. Jeszcze obniżyli ceny szmaragdów z 50 na 15 sprzedaż do sklepów, czyli już na niczym w sklepie nie zarobisz żeby sobie coś kupić. Jak obniżacie tak bardzo ceny sprzedaży do sklepu to kupowanie z niego też powinno być tańsze.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu