HALLOWEEN
Wyświetleń: 2278
Odpowiedzi: 13
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[Dział > Ogłoszenia]

Z racji, że jest Halloween, Mr Cash może mi doładować tokeny, a ja w tym przypadku mogę podarować stałym graczom VIP na 12h. (W zależności, czy ranga jest + tokeny + komenda /podaruj (Podarowanie Rangi Vip)

Bym od dziś bywał na serverze, i zauważył jakiegoś gracza, podarowałbym takiego VIP'a. (Albo po prostu VIP do 1 listopada by on trwał)

[OD DZIŚ]

Życzę wszystkim miłej gry, oraz strasznego Halloween. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz
A podobno to Danmera ciężko zrozumieć XD
3x czytam i "podejrzewam", że wiem o co chodzi ale pewności nie mam więc proszę o jaśniejszy przekaz przy użyciu większe ilości różnych słów XD

Ale nie rozumiem czego oczekujesz. Tutaj mają się zgłaszać osoby, które chcą dostać taką rangę czy nie posiadasz jeszcze takiej mocy i proponujesz siebie na to stanowisko?
Bo jeżeli opcja nr 2 to po co wydłużać ten proces, przecież MrCrash sam to może zrobić XD Taka moja logika

Odpowiedz
Że moge z okazji halloween dac vipa na okres halloween :v do 1 listopada od teraz

Odpowiedz
Zgadzam się z Plastianem, nie rozumiem co napisałeś. Masz moc dawania rangi VIP? Obgadałeś to z Crashem ?

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Nie, jeszczze nie

Ale jak są już dodane tokeny ogolnie na serverze, to po prostu mi doładuje z 2k , i po prostu za to będę kupować innym VIPy.
Tak jak juz wczesniej opisałem

VIP - 100tokenow
VIP+ - 200tokenow itd.

Ja nie wiem czego wy nie rozumiecie XD

Doda się komende /podaruj.
Za pomoca tej komendy, gdy gracz posiada tokeny , ktore zakupi za SMS, może komus podarowac vipa za te tokeny.

Odpowiedz
a jesli nie ma tej komendy,to sam Crash będzie dawał vipy.

Nie ma tu nic trudnego do zrozumienia, wszystko opisałem.

W dziale V.I.P też jest wszystko opisane.

/podaruj - komenda, która umożliwia podarowanie komuś VIP'a za tokeny, które się kupiło.

Odpowiedz
/kit halloween - jednorazowo, jakieś prezenty + tokeny. Łatwo szybko i przyjemnie XD

Moderator a nie wie, że edytuje się posty :p

Odpowiedz
Plastian też o tym myślałem  ^^ najprostszy sposób bez zbędnego gmatwania Simle

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
Wolałabym, żeby z okazji Halloween coś straszyło na serwerze.
Jeśli chodzi o rozdawanie czegokolwiek, to mnie wystarczy obdarować dyniami i będę zadowolona Simle

[Obrazek: fOtB5Iw.png]
Odpowiedz
Chcesz żeby gracze bali się grać na serwerze? :p

A co myślicie o jakimś konkursie graficznym/plastycznym/literackim o tematyce Halloween?

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu