Interakcje na działkach.
Wyświetleń: 6696
Odpowiedzi: 30
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
To by było najprostsze rozwiązanie, komuś przeszkadzała działka, zgłaszał i po problemie. Resztę same co jakiś czas sprawdzaliśmy przy pomocy dynmapy.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
I tak zrobimy (zgłaszanie działek nieaktywnych i usuwanie przez Adm) lecz po 7 dniach nieobecności właściciela, co do flag na działkach to będzie możliwość ich zmiany/włączenia/wyłączenia na swoim cuboidzie od xx rangi np "obywatel".

Odpowiedz
Proponowałabym więcej czasu, tak jak mówił Arni - nie zmuszajmy do grania. Nic nie zniechęca tak dobrze jak przymuszanie do czegoś :<

A flagi ? Mam nadzieje że nie mówisz o wszystkich a tylko kilku.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Nie zmuszajmy, lecz daje 100% ze przy wiekszej ilosci graczy bedzie sporo cuboidow opuszczonych i placz.
Gracz wchodzi, klepie cubami i tyle go widzieli :/

Odpowiedz
Jeśli trzeba sama będę tego pilnować Simle

Odpowiedz
Nie podoba mi się jedna rzecz: według mnie gdy usuwana jest działka, to gracze nie powinni mieć prawa do zgarniania zgromadzonych tam rzeczy. Przynajmniej skrzynki powinny zostać wyczyszczone: jeden gracz zgarnie wszystko i bez żadnego wysiłku może posiąść "bogactwa". Poza tym dojdzie do tego, że będą zgłaszane działki do usunięcia bo ktoś chce sobie powybierać co lepsze, nawet jak działka nikomu nie przeszkadza.

Odpowiedz
Podzielam pesymistyczną wizję Doksa no ale jednak 7 dni to z deka za krótko no, przynajmniej te 14.

@up Survival, sprytniejszy górą :P Ale w sumie też o tym myślałem i wpadłem na pomysł z licytacją.

Odpowiedz
taki urok surwiwalu... zawsze tak bylo,
kto pierwszy ten lepszy.
drzewiec, jesli chcesz cos zagarnac, obserwuj sasiadow Simle

boo, nie Simle doks powiedzial co powiedzial,
czekaj na zgloszenie Simle chyba ze sama cos znajdziesz : )

doks, spokojnie
przy wiekszej ilosci, bedziemy sie martwic wieksza iloscia, na razie mamy co mamy

moze umowmy sie ze nie ma nic na zapas
" tee sluchaj jutro oj tej pada kub tego i tamtego, skasujesz zebym mogl go zlutowac ? "
i bedzie wszystko gralo... az tak duzo z tym roboty chyba nie bedzie.

Odpowiedz
Nie jesteś aktywny, cuboid znika, a dobytek może trafić w ręce ewentualnego znalazcy. Ja bym postulował za czasem maks. 14 dni. To jest naprawdę dużo. I najlepiej niech dzieje się to automatycznie ;)

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
@MrCrash - odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu Grin Popieram ;)

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu