Interakcje na działkach.
Wyświetleń: 9541
Odpowiedzi: 30
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Jak wszyscy wiemy najważniejsze jest bezpieczeństwo Grin

Z najważniejszych spraw dotyczących spraw technicznych zostały poprawione:

1. ustawianie /home na czyjejś działce.

2. Zabijanie mobów ( Chyba pasywnych )

3. Używanie dźwigni oraz włazów ( działa otwieranie drzwi drewnianych oraz przycisków )

Wiem że wiele przed nami ale czasu też na wszystko brakuje i mam nadzieję że to pomoże wa w rozgrywce.

Przewiduje się szereg zmian technicznych, lecz zostaną one wprowadzone stopniowo. 

Proponowane to :

1. Posiadanie 3 cuboidów ( z prawem usunięcia jeśli działka nie zostanie odpowiednio zagospodarowana w ciągu 40 dni od przejęcia ) Nie zabierajmy przestrzeni innym. Nie dotyczy posiadanych spawnerów.

2. usuwanie działki jeżeli dany gracz nie pojawi się raz na 14 dni.

3. Permanentne usuwanie działki przy spawnie jeżeli ta oszpeca najbliższe tereny spawmu. ( 60 kratek od granicy  spwanu będzie czyszczone... )

4. Permanentny Ban jeśli użytkownik złamie regulamin.

To nuda samotności odtrąca...

Bo to społeczność tworzy serwer żywym.
Odpowiedz
1. ustawianie /home na czyjejś działce.

- Jestem z tym na nie, nie każdy sobie życzy. Mozna ustawić /home, kiedy jest się ewentualnie dodanym.

. Permanentne usuwanie działki przy spawnie jeżeli ta oszpeca najbliższe tereny spawmu. ( 60 kratek od granicy spwanu będzie czyszczone... )
Erotyczne, obraźliwe cuboidy będą zgłaszane w dziale 'skargi na graczy'. Wtedy Moderator zwyż mógłby usunąć tą działkę.

4. Permanentny Ban jeśli użytkownik złamie regulamin.
- Perm by był przy dwóch razach w zwyż, kiedy gracz obraża Administratorów, oraz za cheaty.

Odpowiedz
Jestem przeciw temu by moderator mógł usuwać działki.

Odpowiedz
Popieram Plastiana, moderator to najniższa ranga w ekipie służąca też jako tako za okres próbny więc nie powinna mieć takich uprawnień, które mogą się przyczynić do wielu nieporozumień.

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
@up, ale usunięcie tylko niestosownej działki.

Ja jestem za tym, aby Moderator miał i tak.

Odpowiedz
Ludzie....

Ustawianie /home na czyjejś działce jest wyłączone no chyba że dana osoba jest dodana.... Wiem źle sformułowałem wypowiedź.

Moderator nie ma prawa usuwania działki..... To że wątek pisał Moderator nie znaczy że ma otrzymać takie prawo.....

"moderator to najniższa ranga w ekipie służąca też jako tako za okres próbny" - Zimon

Moderator to Moderator.... Nie ma tu okresu próbnego....

Wyjątkiem są osoby opisane na forum w odpowiednim dziale jako osoby przyjęte na to stanowisko na okres próbny.

Wracając do głównego wątku działu.

Zablokowane na cuboidzie dla osobny obcej jest wszystko.

Nie zmieniło się jedynie to że jest sposób by rozlać na działkę wodę lub lawę.

Wybaczcie że tak nie zrozumiale zacząłem ten wątek.

Edit: Po co zdradzać, jak to zrobić? Simle

To nuda samotności odtrąca...

Bo to społeczność tworzy serwer żywym.
Odpowiedz
Ja popieram Zimona. Moderator to faktycznie "człowiek od czatu i kicków". Jeżeli Dox planuje wprowadzić starą rangę ViceAdmin, to właśnie począwszy od niej powinna byc dostępna możliwość usuwania jakichkolwiek działek.
Gdzieś tam na serwerze mignęło mi "MG", czyli pewnie moderator globalny. Jeśli już, to posiadacze tej rangi mogliby mieć możliwość usuwania działek, a i tak dopiero po konsultacji z administratorem.
To oczywiście tylko moja opinia ;v

EDIT: @up No to się wyjaśniło

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Odpowiedz
dla mnie, to co napisał Danmer, było jasne.

nie zgadzam sie propozycjami.

1. tak, ale bez usuwania. świat jest duży.
2 nie. powinno być dłużej. nie zmuszajmy do grania.
3. a co to oszpecenie ? każdy ma własną wizje...
( wyjątek - przekopać, rozkopać, wyciąć, zostawić)

4. kara adekwatna do przewinienia, nie można karać perm banem za złamanie regulamu. każdy może złamać go w inny sposób. umyślnie lub nie.
( btw o tym regulaminie co proponujesz, czy o ogólnym ? )

Moderator, to człowiek od czatu. guardian... powiedzmy. ma prawo tylko do kilku podstawowych rzeczy. w razie ale kontaktuje sie z kimś wyżej w hierarchii, bądź sam zgłasza na forum o co chodzi.

btw. drewniane guziki i płytki powinne być dla wszystkich. jak robisz tor przeszkód, albo domek pułapke, ale plac zabaw, to nie musisz byc dodany...

come' on, każdego stać na kamień.

Odpowiedz
W zasadzie mam zdanie całkiem jak Arnavista z jednym wyjątkiem/ zmianą. Co do punktu nr 2. Tu z kolei podoba mi się pomysł Danmera. (Tak apropo czemu piszemy o propozycjach w dziale problemów i błędów? ). Ale jeśli jednak obaj chcielibyście się upierać przy swoim to mam taki mały kompromis :P 18 dni od Danmera, które można rooozciągnąć za tokeny (proponowane przez kogoś tam innego)  np permanentnie. Czyli za X tokenów można będzie sobie dokupić kilka dni i taka osoba może sobie wchodzić na serwer raz na pół roku (co jest trochę głupie i za pewnie cholernie kosztowne XD ). Jest też opcja nr 2 do pomysłu nr 2 XD Dajmy na to mamy sobie sąsiada i zaczął coś budować, ładnego bądź nie ale nie gra już jakiś czas a plac budowy szpeci naszą okolicę wtedy składamy podanie na forum o pozbawienie danego terenu ochrony czy coś. Są odpowiednie komendy do tego by sprawdzić czyjąś aktywność i jeżeli są rokowania na to, że powód znów wróci do gry takie podanie zostało by oddalone. Wpadł mi do głowy jeszcze pomysł z licytacją. Działka została by publicznie zlicytowana a pieniądze trafiły by do jej poprzedniego właściciela (wydaje mi się, że to nawet uczciwie rozwiązanie). Jest też opcja bardziej czasochłonna i mogąca przyprawić jakichś problemów czyli skopiowanie działki poza mapę a oryginał zrównać z ziemią :P Jeżeli właściciel by wrócił to miał by jednorazowe prawo do przywrócenia swojej działki w dowolnie wybranym innym miejscu na mapie.
A tak wracając jeszcze do tej licytacji to jeżeli np nie było by chętnych na wykupienie działki bądź cena była by za niska wg Administracji to narzucali by własną cenę i albo osoba której przeszkadza działka obok zapłaci albo działka zostanie nadal w posiadaniu poprzedniego właściciela.

No to się rozpisałem Grin

Odpowiedz
tu chodzi o usuwanie starych działek, nie o powieść kryminalno fabularną. ;)

kiedyś pamiętam, jak się z automatu nie usuwały kuby, to klaudia z boo biegały po mapie we dwie i usuwały kuby.
i usuwały też na życzenie jak ktoś się zgłosił z owym problemem Grin

ja bym nawet zostawił działki na forewer. chyba że faktycznie nie ma nic mądrego na nich, albo sąsiad chce położyć łapki na skrzynkach nie grającego już gracza

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu