Pogadajmy! - Tablica ogłoszeń
Wyświetleń: 1968
Odpowiedzi: 3
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Duży uśmiech 
Witajcie Kochani Simle
Oddrin natchnęła mnie do napisania tego tematu. 

Dla nowych gości oraz dla przypomnienia starszym graczom, serwer posiada discord, do którego zaproszenie podaję [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
 . To wątek głównie informacyjny, ponieważ poprzedni niestety został usunięty. Jednak zachęcam do pisania tutaj swoich "ogłoszeń" , kiedy gracie lub po prostu chcielibyście z kimś pogadać śmiało piszcie tutaj.
================================================================================
Np. 
Hej wam, poszukuję osób chętnych do rozmowy o książkach fantasy i sci-fi.

Czas wolny mam we wtorek (24.10.2017) godz. 12-15
Mój nick na discordzie: PanMuffinek
Można się skontaktować również na forum lub przez GG(nr jakiś tam)

================================================================================
Coś w tym stylu, zachęcam i oddaję wam wątek, jeżeli jakiś post, który wstawicie jest nieaktualny proszę o edytowanie go w ten sposób:

Hej wam, poszukuję osób chętnych do rozmowy o książkach fantasy i sci-fi.

Czas wolny mam we wtorek (24.10.2017) godz. 12-15
Mój nick na discordzie: PanMuffinek
Można się skontaktować również na forum lub przez GG(nr jakiś tam)

Na prośbę Zimona ;p ("Edytuj">"Pełna edycja">Zaznaczasz cały tekst>Klikasz LPM na to-->  , które znajduje się po lewej stronie paska narzędzi>"Aktualizuj post">Właśnie wydytowałeś tekst)
lub całkowicie usuwasz treść i zastępujesz ją słowem NIEAKTUALNE

Życzę więc miłych pogaduch Simle

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Bujcia, dziękuję za założenie tego tematu.

Pragnę umieścić swoje ogłoszenie Simle
W ten weekend po 21:00 mam czas na grę i rozmowę. Szukam osób które mogłyby mi potowarzyszyć w tym czasie.
Mój nick jest taki sam jak tutaj.

Odpowiedz
Dzisiaj (23.10.17) koło 16 będę na serwerze i na discordzie jakby ktoś chciał pograć albo pogadać  Secretlaugh . Jak zwykle stolik 3 chyba, że będzie nas więcej to na inny.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
W godzinach nocnych (piątek) ok. 23-24 może do 1 w nocy chętnie pogadam, jedyne wymaganie to obecność na discordzie Grin zapraszam do stolika 6. Nawet jeżeli będzie ktoś tylko słuchał to już jakiś początek hyhy, nick taki jak tutaj.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij
Menu