Ankieta: Czy dodać do forum dział blogów i rangę Bloger.
Tak, dział + ranga
Tak, sam dział
Nie, to mnie nie interesuje.
Nie mam zdania.
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Forum
Wyświetleń: 2757
Odpowiedzi: 9
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ostrzeżenie 
Jeśli wiecie, jest dział 'Offtopic" i tam są historyjki.
Planuję usunąć te wątki,a Doks by dział, i dodał
zakładkę "Blogi" i rangę na forum 'Bloger'.
Tam będą gracze mogli wykazać się kreatywnością, zakładać blogi (Przed tym podania na Blogera), i pisać tam różne rzeczy.

O tej zakładce mówię:
[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Co o tym myślicie?
Zależy mi na zdaniu Doksa.

Odpowiedz
Pomyślimy, jednak wątków nigdy nie usuwamy, jedynie zamykamy.

Odpowiedz
Teraz będę wiedział, tylko, że już po fakcie.
Wątki z problemami/dyskusjami itp sprzed roku/lat usunięte.
Cenne informacje tylko przypiąłem.
Od teraz każde wątki, z tego roku i z 2018r nie będę usuwał.

Odpowiedz
Czuję, jakbyś zniszczył kawałek historii tego serwera :c , wiem że dawno mnie nie było, ale według mnie usuwanie działu offtopic byłoby zbrodnią. Takie np. "poprowadź pijaczynę" nie ma nic wspólnego z blogiem, jeżeli już jest pomysł to chyba lepiej byłoby dodać poddział w offtopicu. Ranga blogger.. hmm widywałam na forach internetowych pewien ciekawy pomysł, pod rangą w profilu użytkownika były podpinane naklejki z osiągnięciami i pomniejszymi rangami. Przypominało to trochę to co jest po prawej stronie nicku na ts3, (np płeć, wiek, jakieś śmieszkowe cechy typu "Piwosz") Czekamy na jakieś inne głosy i wyrok Szefa.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Bardzo przepraszam, za to, że usunąłem część wątków sprzed rok/dwóch lat.
Nikt mnie nie poinformował, że mam je zostawić.
Teraz żałuję, chcialem trochę posprzątać forum, aby były nowsze wątki z tego roku, i przyszłego.
No ale, straciłem Globala, i nic już nie mogę robić, przez to, że usunąłem.
Usuwałem z dobra, a nie, żeby robić na złość.
Myślałem, że robie dobrze ;/.

Odpowiedz
Hmm, tak mnie ciekawi po co napisałeś ten wątek z zapytaniem czy możesz skoro i tak nie zamierzałeś poczekać na odpowiedź? Btw usuwanie starych wątków z offtopica to już w ogóle bezsens, bo jeśli jakieś wątki są wznawiane po dłuższym czasie to właśnie tamte, bo one się zazwyczaj nie przedawniają jak np. informacje co się w tej chwili dzieje na serwerze. Więc niestety ale jako moderator to się absolutnie tym nie popisałeś.

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
Ok dajmy już koledze spokój. Wie, że źle zrobił i na pewno szczerze żałuje. Miał dobre intencje ale wiadomo jak to z tym bywa XD
Wciąż tu jestem więc nadrobimy ten spam! Yuush

Odpowiedz
A teraz poproszę jakieś opinie związane z tematem, czy tworzyć dział "Blogi" i nową rangę na forum, jest sens czy nie ma ? Dalej dziecioczki moje, czas użyć szarych komórek Grin

PS. Dejv juz kiedyś pisałam ci kilka wskazówek możesz je sobie odświeżyć na starym koncie lub napisać do mnie na pw żeby już tutaj nie śmiecić.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Ja ogólnie jestem za tym, swoim pomysłem z tymi blogami.
Kazdy by tam pisał jakieś rzeczy, np. Przepisy na desery jakieś, albo jakieś opowiadania z życia, lub wymyślone.
Grin

Odpowiedz
Pomysł fajny, podoba mi się ale na mnie nie liczcie XD

Najprościej chyba zrobić ankietę. A na końcu wypowie się Doks ;)

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu