Propozycje.
Wyświetleń: 15163
Odpowiedzi: 93
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tutaj Doks się może tylko wypowiedzieć już :P
Mutro został vice, a nie można posiadać dwóch rang jednocześnie. Nie potrzebujemy stałych architektów aż tak bardzo i tak ;)

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Ja się z Doxem dogadałem. Problem się zaczął, gdy inny administrator wkroczył do akcji. Gdybym miał znowu architekcić - przy ponownej zmianie rangi pewnie znowu będą problemy z permisjami, ale to tam nic takiego. 
Jeśli chodzi o samo budowanie - bardzo chętnie, ale tylko z WorldEditem. Inaczej zajmie to zbyt dużo czasu.
Nawiązując do postu Plastiana, faktycznie mogłem działać, nawet bez WE, ponieważ miałbym więcej czasu. No ale wyszło jak wyszło - zostało mi powiedziane, że niczego nie trzeba budować, bo wszystko mamy - w związku z tym nie rozumiem sensu tej rozmowy :/

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Odpowiedz
(20.11.17, 11:15)Oddrin napisał(a): Proponuję zastąpienie obecnego spawnu ładniejszym i z większymi kanałami :] Umieszczenie tam regulaminu lub jakiegoś odsyłacza do forum.
Przydałby się też choćby mały, lepszy spawn w Netherze, no i parę osób chcę odbyć podróż do Endu ^^

Też myślę tak samo Simle

Odpowiedz
Na serwerze działa dżinks odpowiedzialny za usuwanie itemów leżących na ziemi, czy też znikają tak same z siebie?
Jeśli mamy do czynienia z pierwszą opcją, dobrze by było dodać informację ostrzegającą o następnym czyszczeniu, bo dostałem skargę, iż czyścik wciągnął wszystkie ity dosłownie parę sekund po śmierci pewnego gracza, przez co stracił on swoje najlepsze wyposażenie.

Odpowiedz
Znikaja po 5 minutach standardowo.Nie ma zadnego czyscika.

Odpowiedz
Po pięciu minutach od wyrzucenia? Jeśli tak, to mieliśmy do czynienia z jakimś błędem. Mozilla2 zginął, dosłownie po minucie był na miejscu śmierci a itów nie było. Została tylko kulka expa, więc o tym że ktoś ity zabrał mowy nie ma.

Odpowiedz
Potwierdzam też mi się takie sytuacje zdarzały ale uznawałem to za czyścik

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
Też napotkałem taki problem

Odpowiedz
Trzeba zbadac sytuacje dokladnie.

Odpowiedz
Problem nadal występuje, po śmierci zostaje tylko kulka expa. Itemy znikają.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu