Nutki do posłuchania
Wyświetleń: 34567
Odpowiedzi: 92
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
a ja lubię coś w tym stylu:

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Odpowiedz

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Widzą tytuł wątku ucieszyłem się. Potem zobaczyłem ponad 5000 ulubionych utworów na Spotify i nie wiem od czego zacząć ;-;

Może od tego :P

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Tak świątecznie. Ale są świetni! Inlove

Odpowiedz

Odpowiedz
Ja mam troche specyficzny gust ( uwaga, czarny humor i przekleństwa xd )

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]

( Prosze nie banujcie mnie ;d )

Odpowiedz
A tak na serio, bo to wcześniej to dla beki xd
U mnie to zalezy od nastroju, ale z reguły są to rzeczy tego pokroju: [ ZALECAM SŁUCHAWKI ]
Pocięte na pojedyncze posty bo jest limit 1 video na post, a takto to ładniej wygląda

---Techno:

DVS1 - Black Russian

I Hate Models - Daydream                                      [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

UVB - Mixtion                                                        [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Bas Mooy - Owl in Daylight                                     [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Sam Paganini - Rave                                              [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

ASC - Arc                                                              [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Reactor Core by f1rstpers0n ( Wszystkie 4 edycje )   [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Odpowiedz
---Technoid ( Tech DNB ):

Proket - Locomotive

Valevo - Atmos                          [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Anode - 412Patch                      [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Quaden & SFS - Fix                   [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Machine Code - Northern Lights  [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Odpowiedz
---Darkstep:

Brainpain & Peter Kurten - Dominators

Brainpain - Berserk                                                     [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Current Value - Mothman                                            [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Current Value - Death Marching ( Peter Kurten Remix )  [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Odpowiedz
---Techstep:

Current Value & COOH - Naglfar

Current Value - Get On            [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Current Value - Shimmer         [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Current Value - Megalomania   [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Current Value - Galaxies          [ [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
 ]

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij