Ankieta: Czy byście się w coś takiego pobawili?
Raczej tak może być fajnie
Raczej nie to głupie nikt nie podeśle głosu a jak liche nagrody to lipa..
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Plebiscyt "Głos OnlineCraft"
Wyświetleń: 31320
Odpowiedzi: 39
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Nie ma ustalonego z góry terminu wciąż można wypełniać formularz c:

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Chciałbym zapytać jak to wygląda od strony technicznej. czy wszystko jest ok ?

To nuda samotności odtrąca...

Bo to społeczność tworzy serwer żywym.
Odpowiedz
Jest dobra i zła wiadomość kochani (: dobra jest taka, że plebiscyt został tknięty, a zła że aby doprowadzić go do końca trzeba jeszcze raz zbierać wasze śliczne głosy, ponieważ na stronie na której były wstawiane już ich nie ma ;-;. Błagam nie bijcie mocno :'(

Odpowiedz
A jeszcze jest szansa by wziąść udział :3 ?

Odpowiedz
Pewnie c: ale kiedy ten plebiscyt w końcu się skończy sama nie wiem tekst i formularz masz w którymś poście w tym wątku

Odpowiedz
Oczywiście że jest szansa !

Odpowiedz
Łał, a już prawie zapomniałam o przykrym fakcie, że pomysł upadł dawno temu  Wut Chociaż ostatnio znalazłam oryginalny tekst wśród papierów, więc może to jakiś znak od losu by wznowić plebiscyt.. co myślicie?

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Jestem na tak Grin

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
Jestem na "trochę nas mało" :/

Odpowiedz
Więc wszyscy jesteśmy zwycięzcami Grin

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij