Lista rzeczy do zrobienia/naprawienia
Wyświetleń: 47292
Odpowiedzi: 57
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[Aktualizacja]

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
nowe zadanko o którym gdzieś tam w błędach pisałam, czyli lobby dalej można niszczyć na terenie gdzie nie da się bezpośrednio wejść :c

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
(03.03.16, 16:16)Doksomedon napisał(a): Plastian, to takie proste, zarejestruj nowe konto, dla testu, i wszystko sprawdzisz jako użytkownik ;)

Dobrze to zrobię to jutro i zdam relację XD

Prosiłbym o jakieś ostrzeżenia co gracze mogą zniszczyć na nie swoim cuboidzie bo zostałem okradziony z 3 stojaków na zbroje z 2 kompletami i gdyby nie mutro to wciąż nie wiedziałbym jakim cudem.

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
A ja z kolei proszę o jakiś "świecący cosiek" informujący użytkownika forum, że otrzymał wiadomość. Takie coś w stylu "wchodzisz i widzisz". Gdyż, ponieważ teraz trzeba sprawdzać to "ręcznie" w panelu powiadomień - mało to praktyczne ;]

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Popieram przedmówcę, przydała by się jakaś wizualna informacja, że ma się wiadomość bez ciągłego rozwijania listy

Proszę o dodanie "Stoniarki - SkyBlock"
Dzięki

Proszę o dodanie:

Wyłączyć zabieranie klocków przez endermany oraz niszczenie farm poprzez dreptanie mobów [SkyBlock]

[Aktualizacja]

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
Powiadomienia o wiadomościach [zrobione]

Spoiler(Pokaż)
[Obrazek: messagenew.jpg]

Stoniarki SkyBlock [Zrobione]

Spoiler(Pokaż)
[Obrazek: stoniarki.jpg]
oczywiscie ze stone leci cobel^^
  • Wyłączyć zabieranie klocków przez endermany [Wyłączone]
  • Niszczenie farm poprzez dreptanie mobów [Wyłączone]

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij