Lista rzeczy do zrobienia/naprawienia
Wyświetleń: 47290
Odpowiedzi: 57
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[Aktualizacja]

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
Wydaje mi się, że punkty:
Niewłaściwie działające podświetlenie nieprzeczytanych działów na forum
oraz
Kłódki przy zamkniętych wątkach

można już skreślić bo raz, że wsio działa a 2 są kłódeczki XD

Zrobione Simle A właśnie, nie bójcie się edytować posta, nie pogryzę was XD (Ja pożeram w całości XD )

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
(27.02.16, 16:50)Booyah napisał(a): Hmm ja mam pytania/uwagi:

- czy numer gg do Klaudii specjalnie jest ukryty?

Jest ukryty ponieważ będzie widoczny tylko dla ekipy, o ile wgl będzie podany.

(27.02.16, 16:50)Booyah napisał(a): - czy panele po prawej mają zamiar zniknąć (tj. komendy, mapa sklep itp czyli ogółem panele sky i survival) skoro są w odświeżonej formie na dole strony?  XD(wiem że narazie są potrzebne ale zwracam tylko na to uwagę)

Jeszcze nie wiem, jeżeli zagospodaruje dany element innym aspektem wszystko się zmieni, kwestia czasu.

(27.02.16, 16:50)Booyah napisał(a): -"strona www" oraz "kontakt"  są puste (wiem że widzicie i wiecie o tym ale jedynie przypominam na zaś)

Niebawem uzupełnię.

(27.02.16, 16:50)Booyah napisał(a): - przypominam o dziwnym działaniu "szybkiej edycji" postów

Najprawdopodobniej szybka edycja zostanie całkowicie wycofana :/

(27.02.16, 16:50)Booyah napisał(a): - czy wprowadzisz ponownie podziękowania czy rezygnujesz z nich? c:

Przywrócę, spokojnie.

(27.02.16, 16:50)Booyah napisał(a): - 3 panele na dole (facebook, YouTube, Twitter) nie mają odnośników ale te na górze po prawej poprawnie działają

Te na dole zmienią się niebawem na inne aspekty.

(27.02.16, 16:50)Booyah napisał(a): Ps: Pochwalę teraz,  forum jest piękne i funkcjonalne, wszystko na nim widać ^.^ dziękuje że poświęciłeś na to swój czas Doks c:

Dzięki Meaw

Mam nadzieję że udzieliłem wystarczających odpowiedzi ;p

Dzięki też za zgłoszenia oraz namawiam wszystkich by zgłaszali jak najwięcej, im więcej zgłoszeń tym pełniejsza lista i moje zaangażowanie ;)

Edytowane posty nie są zaliczane jako nowe, więc ich po prawej nie pokazuje : > . To błąd czy efekt zamierzony?

Ps: Dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź Doks c:. Też na weekend zrobiłam sobie taką listę z zadaniami, żeby wreszcie wziąć się do roboty XD. Faktycznie coś takiego pomaga o.o..

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Logicznie rzecz biorąc post edytowany nie jest nowym postem bo już istnieje, został jedynie zmieniony XD Przynajmniej ja to sobie tak tłumaczę :P

(02.03.16, 22:11)Booyah napisał(a): Edytowane posty nie są zaliczane jako nowe, więc ich po prawej nie pokazuje : > . To błąd czy efekt zamierzony?

(02.03.16, 23:32)plastian napisał(a): ...post edytowany nie jest nowym postem bo już istnieje, został jedynie zmieniony ...

I wszystko ;p

(02.03.16, 22:11)Booyah napisał(a): Ps: Dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź Doks c:. Też na weekend zrobiłam sobie taką listę z zadaniami, żeby wreszcie wziąć się do roboty XD. Faktycznie coś takiego pomaga o.o..

Pomaga, i to bardzo, nieporównywalnie do opcji "bez listy" :]

P.s.: Lepiej by tylko Klaudia edytowała, nie będzie zamętu i pewność poprawności aktualizacji ;]

To jest niepokojące, że tak często miewam rację :P

A żeby nie było offtopu pasuje byś się przyjrzał temu zamykaniu wątków. Zamykając wątek przy użyciu szybkiej odpowiedzi w MPC pojawia się info o jego zamknięciu ale zwykły gracz może w nim pisać. "Nowa odpowiedź" jest w fazie testów chociaż też mi się wydaje, że nie działa :P A "Opcje moderatora:" działają w 100% Jest jeszcze pytanie czy tylko ja tak mam, czy tylko moderatorzy a może wszyscy członkowie ekipy.

Plastian, to takie proste, zarejestruj nowe konto, dla testu, i wszystko sprawdzisz jako użytkownik ;)

Proszę dopisać do listy: "Dodać te komendy, co to ich nie ma po aktualizacji stanowisk!!!" XD
Między innymi te do sprawdzania eq Meaw

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij