Jakim typem osobowości MBTI jesteś
Wyświetleń: 21599
Odpowiedzi: 24
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polecam najpierw obejrzenie filmiku o typach osobowości pod adresem [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
- z racji tematu, film dla osób w wieku, hmmm... powiedzmy +14 lat

Czemu pomysł na test MBTI? Czytam wypowiedzi na forum i wydaje mi się że więcej Was łączy niż na pozór się wydaje. Test jest ciekawy, wiele mówi kto jaki jest i pokazuje mocne strony każdej osobowości.
Plastian może zna ten test Simle

Link do testu w języku polskim [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]

(podziękowania za link dla TheSoulz'a)

W zasadzie test można zrobić na bazie pytań zadanych w filmiku, ale nie będzie to zbyt wiarygodne.

Test po angielsku jest na stronie: [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]

Ja jestem typem INTP

Pozdrawiam

Odpowiedz
Czemu miałbym go znać? :P Znam jedynie Enneagram.
Zaraz zobaczę co to jest ;)

To dziwne ale jak słucham tego gościa to jestem pół na pół Introwertyk i Ekstrawertyk :/ No nic oglądam dalej a później zobaczę test

Odpowiedz
(06.12.15, 19:12)plastian napisał(a): Czemu miałbym go znać? :P Znam jedynie Enneagram.
Zaraz zobaczę co to jest ;)

To dziwne ale jak słucham tego gościa to jestem pół na pół Introwertyk i Ekstrawertyk :/ No nic oglądam dalej a później zobaczę test

Enneagram też jest ciekawy
Ja jestem 5w4 albo 5w6 nie pamiętam

Test MBTI jest jednak częściej używany przy doborze ludzi do projektów.

Odpowiedz
ISTJ (być może nie zrozumiałem niektórych pytań :/ Angielski być dawno XD )

Też jestem 5w4 albo 4w5 też nie pamiętam ale na pewno coś z tych 2 XD

Odpowiedz
(06.12.15, 20:11)plastian napisał(a): ISTJ (być może nie zrozumiałem niektórych pytań :/ Angielski być dawno XD )

Też jestem 5w4 albo 4w5 też nie pamiętam ale na pewno coś z tych 2 XD

Domyślałem się takiego wyniku czytąjac twoje zainteresowania na profilu Simle

Odpowiedz
Znalazłem spolszczone pytania, są dokładnie w takiej kolejności jak ja miałem tylko ja miałem 60 parę pytań a tu jest 72

Zrobiłem jeszcze raz i nadal jest to samo XD Tylko % z lekka się zmieniły XD Introvert(44%)  Sensing(25%)  Thinking(28%)  Judging(12%)

Odpowiedz
(06.12.15, 20:49)plastian napisał(a): [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]

Odpowiedz
Zrobiłem też enneagram i mam jednak 9w1 XD Chyba się zmieniłem :P Ostatni raz robiłem jakiś rok - dwa lata temu

Odpowiedz
Według Wikipedii ja jestem INFP :p Nie robiłam quizu, ponieważ dlatego że bo mój inglisz nie jest tak bardzo zaawansowany :p ale z tego opisu na wiki jest to prawie mój opis Grin

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
Odpowiedz
(06.12.15, 23:47)Klaudia1956 napisał(a): Według Wikipedii ja jestem INFP :p Nie robiłam quizu, ponieważ dlatego że bo mój inglisz nie jest tak bardzo zaawansowany :p ale z tego opisu na wiki jest to prawie mój opis Grin

Simle
Dlatego kochasz zwierzęta. Jesteśmy podobni tylko ja kieruję się bardziej logiką, a mniej uczuciami. Dla tego jedyne zwierzęta jakie w życiu miałem to.... rybki Simle

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij