Texture Pack
Wyświetleń: 13907
Odpowiedzi: 17
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
(25.11.15, 17:18)Doksomedon napisał(a): Ja polecam Faithful, ulepszona wersja standardu ;)

Spoiler(Pokaż)
[Obrazek: tyCBhcM.jpg]

Ja mam 32x :P Lekko przez siebie zmodyfikowane bo podoba mi się animacja niszczenia bloków z innej paczki XD

Odpowiedz
@Mutro wypróbowałem ten texture pack który masz, Tobie też się tak czat trzęsie?

Odpowiedz
Też używam Faithfula, gładziutki i piękniutki texture pack.

Wysłane z mojego GT-S5360

Odpowiedz
(23.11.15, 22:47)Klaudia1956 napisał(a): Ja aktualnie gram na Sphaxie Simle Najlepszy jest chyba do czatu, bo czionkę ma pikną, ale też i do samego wyglądu się przyzwyczaiłam Meaw

Ja też gram albo na czystym Minecrafcie albo na Sphax PureBDcraft. Fajnie w nim wszystko wygląda, no i bardzo rozległy support dla bodaj wszystkich modów z Feed The Beast i Tekkit
Spoiler(Pokaż)
[Obrazek: Sphax-PureBDCraft-resource-pack.jpg]

Yuush DEATH FROM ABOVE! Yuush
Odpowiedz
Mi tam się na tym czat strasznie rzęsie :P Ale ogólnie nawet fajny XD

Odpowiedz
Ja również jak większość widzę wypowiedzi używam Faithfula. Zachowuje oryginalność gry ale jest przyjemniejszy dla oka, gładszy ( o ile można powiedzieć o Minecraft że coś jest gładkie) ;)

Odpowiedz
Ja teraz przeniosłem się na taką jakby wersje PVP faithfulla XD Przezroczyste eq, niski ogień i takie tam :P A reszta to samo co w zwykłej paczce faithful XD

Odpowiedz
Ja sobie texturki nieba ściągnęłam c: affinity hd skies jakby ktoś chciał ^.^

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij
Menu