Texture Pack
Wyświetleń: 15843
Odpowiedzi: 18
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
(25.11.15, 17:18)Doksomedon napisał(a): Ja polecam Faithful, ulepszona wersja standardu ;)

Spoiler(Pokaż)
[Obrazek: tyCBhcM.jpg]

Ja mam 32x :P Lekko przez siebie zmodyfikowane bo podoba mi się animacja niszczenia bloków z innej paczki XD

Odpowiedz
@Mutro wypróbowałem ten texture pack który masz, Tobie też się tak czat trzęsie?

Odpowiedz
Też używam Faithfula, gładziutki i piękniutki texture pack.

Wysłane z mojego GT-S5360

Odpowiedz
(23.11.15, 22:47)Klaudia1956 napisał(a): Ja aktualnie gram na Sphaxie Simle Najlepszy jest chyba do czatu, bo czionkę ma pikną, ale też i do samego wyglądu się przyzwyczaiłam Meaw

Ja też gram albo na czystym Minecrafcie albo na Sphax PureBDcraft. Fajnie w nim wszystko wygląda, no i bardzo rozległy support dla bodaj wszystkich modów z Feed The Beast i Tekkit
Spoiler(Pokaż)
[Obrazek: Sphax-PureBDCraft-resource-pack.jpg]

Yuush DEATH FROM ABOVE! Yuush
Odpowiedz
Mi tam się na tym czat strasznie rzęsie :P Ale ogólnie nawet fajny XD

Odpowiedz
Ja również jak większość widzę wypowiedzi używam Faithfula. Zachowuje oryginalność gry ale jest przyjemniejszy dla oka, gładszy ( o ile można powiedzieć o Minecraft że coś jest gładkie) ;)

Odpowiedz
Ja teraz przeniosłem się na taką jakby wersje PVP faithfulla XD Przezroczyste eq, niski ogień i takie tam :P A reszta to samo co w zwykłej paczce faithful XD

Odpowiedz
Ja sobie texturki nieba ściągnęłam c: affinity hd skies jakby ktoś chciał ^.^

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
(23.11.15, 21:15)Plastian napisał(a): Jakich texturek używasz?
Dlaczego one Ci się podobają?
Czy używałaś/eś innych?

Oraz coś dla tych, którzy być może grają bez Texture Pack'a
Dlaczego z nich nie korzystasz?

I może odpowiem sam sobie ^^
Używam zmodyfikowanego przez siebie Faithful'a
Podobają mi się bo wsio jest takie gładsze i niewiele się różni przy tym od oryginału. Przyzwyczaiłem się już do nich grając na słabym sprzęcie bo podnoszą troszkę płynność gry Meaw
Testowałem różne ale nic mnie do siebie nie przekonało tak jak Faithful. Może ktoś korzysta z innych, chętnie zobaczę jakieś ss Fsmile

Ja Tam Chroma hills Grin

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij