[propozycja] serwer z modem survivalowym
Wyświetleń: 4285
Odpowiedzi: 7
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
mam taką propozycje aby dodać do portfolio sieci serwer z modem terrafirmacraft

Odpowiedz
Chciałem kiedyś zrobić taki serwer ale terrafirmacraft nie lubi sie za bardzo z multi. Jak grasz sam to w momencie wylogowania czas się zatrzymuje - jak grasz na serwerze czas zawsze leci, więc musisz stale być online żeby pilnować plonów, zwierząt itd. Do tego połączenie tfc z innymi modami i pluginami to katorga bo zmienia się system zdrowia, głodu, profil gracza. Innymi słowy wątpliwe. Ja bym był w każdym razie zdecydowanie przeciw, niepotrzebne obciążenie serwera.

Odpowiedz
Ale... Może gdyby tak podłączyć taki serwer do cięzszej maszyny dałoby radę to udźwignąć odciążając graczy?

---------------------
[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Odpowiedz
Niezły odkop zrobiłeś. Temat dawno nieaktualny, a autor nieaktywny ;p

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Odpowiedz
Niezła archeologia... Nie mamy póki co w planach innego trybu, chcemy dopracować survival ;)

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
(10.01.18, 21:09)MrCrash napisał(a): Niezła archeologia... Nie mamy póki co w planach innego trybu, chcemy dopracować survival ;)

Super ze survival jest jeszcze rozwijany ;) I mam nadzieje ze będzie tak długo jak może :@

[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz
(11.01.18, 23:21)makkev napisał(a):
(10.01.18, 21:09)MrCrash napisał(a): Niezła archeologia... Nie mamy póki co w planach innego trybu, chcemy dopracować survival ;)

Super ze survival jest jeszcze rozwijany ;) I mam nadzieje ze będzie tak długo jak może :@

Xd praktycznie każdy serwer jest rozwijany i ulepszany aż do jego końca :p

Odpowiedz
(12.01.18, 00:47)damexti napisał(a): Xd praktycznie każdy serwer jest rozwijany i ulepszany aż do jego końca :p

To zupełnie jak z dorastaniem Simle
... dorastasz, dorastasz, a tu nagle czas do piachu 8(

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij
Menu