Projekt-miasto!
Wyświetleń: 31520
Odpowiedzi: 35
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam Simle
W związku z tym, że spawnu nie będzie tam, gdzie proponowałem (szkoda wielka  Ll ), planuję na tym tereniku stworzyć własną metropolijkę (taką konkurencję dla spawnu  Meaw ). 
Chciałbym zaprosić do pomocy wszystkich chętnych. Metropolijki nie buduje się hop-siup...
Będzie potrzeba dużo czasu i wielu surowców, ale kiedy skończymy, będzie się czym pochwalić mamusi,babci, tacie  X3

Dodatkowo wszyscy zainteresowani mogą sobie zająć działkę w obrębie miasta i zbudować swój domek.
Fajnie by był, co?  ^^

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Odpowiedz
jest jeszcze taka opcja że każdy cub to domek i jakąś przerwe między cubami na ulice i miasto gotowe. Co ty na to?

Odpowiedz
Ew, można by zamiast cuba (51x51) dać schron, który jest mniejszy (31x31) Simle Więcej miejsca by wtedy było i na domki, i na ulice Grin
Taka moja propozycja ^^

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
Odpowiedz
Hmmm... Miasto ze schronów byłoby bezpieczne ^^
Pomiędzy domkami można zrobić przerwy, ale nie trzeba. Chyba mogą się stykać, nie?

Odpowiedz
No mogą ale wtedy tracisz te kilka bloków miejsca, które musisz poświęcić na część drogi.
No ale z drugiej strony to jeden się zmieści nawet w 30x30 a drugiemu 60x60 będzie mało. Budowniczy budowniczemu nie jest równy :P I w ten czas gdyby granice się stykały to jeśli sąsiad nie miałbym nic przeciwko postawiłbym część budowli za jego miedzą XD

Odpowiedz
W centrum miasta użylibyśmy schronów pod kamienice (które się stykają :P), a troszkę dalej postawialibyśmy cuboidy
I tam domki już nie muszą się stykać Simle

Odpowiedz
Bardzo chciałabym coś z kimś stworzyć. 
Myślę, że lepiej stawiać schrony. 
Przydałby się jakiś plan rozmieszczenia domów.

[Obrazek: fOtB5Iw.png]
Odpowiedz
Las wykarczowany, teren trzeba wyrównać.
Oto planik:
-zamek MutroCraft
-zielarnia Oddrin
-ratusz + sala radnych ?
-klasztor ThaSoulz
-kościół Klaudia
-komenda straży Mozilla2
-rynek MutroCraft + Klaudia
-straż pożarna ?
-mury ?
-szkoła ?
-gospoda MutroCraft
-biblioteka + enchant na 30 lvl Klaudia + mozilla2 + MutroCraft
-warsztaty (np. piekarnia, kowal, rybak, rolnik) - każdy wedle uznania w swym domu
-domostwa - każdy sam dla siebie Grin
Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy. Piszcie, co chcecie budować Simle
Jak dynmapa się zaktualizuje, dodam ss-ka z planem.

Proponuję też założenie tablicy ogłoszeń, wprowadzenie jakiejś waluty (np. złote samorodki) i co za tym idzie - handel! Rybak złowi rybkę - ty kupisz ją za dwa samorodki. Kowal wykuje zbroję diax - ty kupisz ją za 100 samorodków. Kapłan zaklnie ci zbroję na 30 lvl - ty zapłacisz mu wedle tego, co "wyczruje" (stawki się ustali). Cóż wy na to?

Może spotkanko na ts-ku?

Odpowiedz
To w takim razie jak jest jeszcze wolne to ja poproszę do biblioteki! (tylko skąd ja wezmę tyle skóry? o.O )

A i pomysł z tą tablicą ogłoszeń nie jest taki zły Grin

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
Odpowiedz
Super! Klaudia będzie bibliotekarką Grin

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij