Thx!
Wyświetleń: 3302
Odpowiedzi: 2
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
no niestety nawet nie sprawdziłem co dodałeś na koniec, nie chciało mi się. po powrocie z roboty nie chciało mi się nawet siedzieć na dupie.

dzięki wszystkim za fun, jaki był, jak był. dziękuje też tym wyższym za rady i cierpliwość do moich bredni. za range. zaufanie. i może docenienie, jeśli moge tak to nazwać, bo chyba było.

boo
klaudia
dan
kamcia
faf
iw
odrin
krasz
doks

(oddrin jest wyjątkiem, za niesamowitą barwę głosu i sposób bycia, zagnieździła się mi w mózgu, a długo razem nie graliśmy  Simle

mimo wszystko, jeszcze lubiałem z agą grać i didżejem.

sory że pod koniec nie logowałem, spieprzyło mi się troche. pare rzeczy nie wyszło, a kilka się przytrafiło, musiałem sobie pare rzeczy poukładać. nie miałem ochoty logować. 
chciałem od dłuższego czasu zrobić reklame na yt, na  innym forum, próbowałem kogos z roboty wciągnąć, troche rozkręcić interes, ale wiecznie nie było kiedy, albo się nie chciało, albo coś jeszcze innego. 
cóż, niby pomagałem jak mogłem, ale mam małe wyrzuty. nawet jak przemyśle, i by była druga szansa to chyba by było tak samo. real dpie***ił do pieca. 

będę tęsknił za gadaniem na ts do późna, za wspólną grą.
nie dam se wybaczyć że nie zbudowałem tej wioski co chciałem z kilkoma osobami.
kilka innych rzeczy też. 

mam nadzieje że nie zawiodłem nikogo, cóż, wiem że mam ciężki charakter, ale starałem się nie przeginać pały :Grin

do zobaczenia kiedyś, 
pozdrawiam.

najbardziej będzie mi brakowało że nie będe mógł już boo z łapki zaczepić Grin uwielbiam cię ;)

Aż mi się łezka w oku kręci jak tak się żegnasz :'c mi też będzie brakować twojego pacania Grin i dołączę się w sumie to tematu. Mimo że moje ostatnie tygodnie tutaj nie wyglądały wzorowo tak jakbym chciała, ale i tak dzięki wielkie za grę i niepowtarzalny klimat. Serdeczne pozdrowienia dla
Arni ~ stary zboczony piernik.. pamiętaj że mam gg ;3 (pamiętaj o odsetkach za sprzątanie magazynu haha)
Klaudyna ~ przyjaźń zawiązana dzięki serwerowi zostanie na 100% widzimy się w Zgorzelcu na następne wolne ^.^
Dan ~ i tak cię lubię wujaszku hue hue
MrCrash ~ wybacz za podbieranie wełny z twoich owiec (które razem z Klaudią przyprowadziłyśmy) ;)
Doks ~ podziwiam twoją anielską cierpliwość i cieszę się że miałam szansę cię poznać (przynajmniej pobieżnie)
Iwett, Oddrin, Kamcia, Fafcio, Darber, Rambo, kajdaniec i wiele innych osób których nie znałam zbyt dobrze ale są bardzo sympatyczne i czasami umilały grę na serwerze.
Czy czegoś żałuję? Wielu niezrealizowanych planów które pozostały w mojej głowie, lenistwa, rzeczy które powiedziałam pod wpływem impulsu i kilku innych których nie zdradziłam bo zabrakło mi odwagi. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze się spikniemy ..gdzieś, w realu pewnie nie ale innej gierce lub gg możliwe.
Bayo bayo oraz żeby zdrówko i szczęście wam dopisywało.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Nie wiem co by tu napisać. Po prostu brak mi słów. Znając mnie najchętniej to bym zrobiła wielki, grupowy przytulas i zaczęła płakać. Ale nie czas na łzy. Nie mam zamiaru się dużo rozpisywać. Ale po prostu brakuje mi słów, co przeżyłam na tym serwerze. Dziękuję wszystkim z którymi grałam. I tych z którymi nadal mam kontakt. Może mały ale zawsze jest. Nigdy was nie zapomnę, ani was, ani serwera. Cieszę się, że byłam z wami już ponad rok, i w sumie chciałabym wam podesłać jeszcze raz filmik mojego autorstwa. Być może nie wiedzieliście gdy był na stronie kto go zrobił, ale teraz się przyznaję, że to ja. 

Chciałam jeszcze bardzo pozdrowić z osobna kilka osób, bez których moje życie nie wyglądało by tak jak jest teraz Simle
Boo - z tobą jeszcze nie skończyłam, zobaczysz zaciągnę Cię na skajpaja jak będziesz miała czas, ale Ci nie odpuszczę :> Wiesz dobrze, że mamy się spotkać :3
Arni i Danonek - dziękuje wam chłopaki za to, że po prostu byliście. Zawsze gdy pojawialiście się oboje czy to na serwerze czy ts to moja mordka się cieszyła Simle
Kraszu, Doksu - wam dziękuje za to, że ze mną wytrzymywaliście XD Podziwiam waszą cierpliwość co do mnie, nawet gdy czegoś nie ogarniałam Simle
Kir0 - dziękuję Ci za to, że jako pierwsza się ze mną na tym serwerze zaprzyjaźniłaś Simle
Kami, kajdaniec, nater, Rambo, Iwett, pewnie jest was jeszcze więcej ale po prostu nie mogę sobie przypomnieć, dziękuje wam wszystkim, za to że po prostu was poznałam. Gdy to piszę, łezka mi się w oku kręci, że w chociaż w grze się już nie spotkamy to i tak utrzymujemy ze sobą kontakt Simle Z niektórymi może ten kontakt nie jest zbyt mocny, ale zawsze jest. Dziękuje wam wszystkim, że byliście ze mną. Dziękuje.

PS. Taaaa... a miałam się nie rozpisywać XD

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij