Chwalić mi się tu!
Wyświetleń: 15397
Odpowiedzi: 17
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Heja!
Wiem, że jest tutaj jakaś [pewnie mała] grupka czytelników, i chciałabym żebyście pochwalili mi się waszymi kolekcjami książek, albo listą książek, które przeczytaliście Grin

Ja się pochwalę moją nie dużą kolekcją, którą zbieram od kilku lat Meaw [i dalej się powiększa Meaw ]

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

PS. Za jakiś czas chcę znaleźć sobie jakąś szafeczkę na te moje "skarby" XD

Odpowiedz
trzeci klucz,
czlowiek nietoperz i wiele innych Jo Nesbo
swiat robotow 1 i 2 co prawda tego nie mam, ale to byly moje pierwsze nielekturowe ksiazki ktore przeczytalem
ksiega pieciu kregow
przestepcza siec
tecza szesc
pamietnik narkomanki
fiolet
kamieniarz
ziarna niebios
sztuka wojny
tomb raider
zbieracz burz 1 i 2
metro 2033
trzy stygmaty palmera eldritcha
tolkiena tez kilka, powrot krola mialem na maturze
takeshi, cien smierci ( w trakcie, ale juz chyba od roku w trakcie)
achaja 1, 2, 3
i kilka innych, z ksiegarni, dla tego juz dawno tytulow nie pamietam,

klaudia podziwiam, w takim wieku taki magazyn... ;)

Odpowiedz
No no, Arni Grin Nie wiedziałam, że też jesteś takim czytelnikiem Meaw

Odpowiedz
bo ja juz stary jestem, sila rzeczy jest tego wiecej niz kilka Simle

Odpowiedz
Może nie na temat troche, ale pytanko Arni do ciebie. Zastanawiałam się właśnie czy kupić Achaje bo różne opinie w sieci widziałam, a moje zainteresowanie nią jest na pograniczu: chce przeczytać/mogłabym przeczytać za X czasu.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
opinie różne bo co komu pasuje.
czyta się super, wczujesz się w klimat, idzie sie pośmiać i popłakać. wątek rozwinięty na przemian z kilkoma bohaterami. troche nudzi na początku, ale tak ma każda książka.
to jest fantastyka, czary i miecze. jeśli lubisz, to bierrrrr toooo Simle)
polecam 10\10

Odpowiedz
Wow! Widzicie te strony nowych postów?! Nie? Wzrok macie dobry, ja też ich nie widzę XD serio mamy tak mało czytających graczy (głupie pytanie, przecież wolą grać niż czytać głupku)? Dużo osób ma znaczne braki w ortografii i się tłumaczy na różne zmyślne sposoby, a wystarczy czytać! Co do tematu to można rozszerzyć go o mikro-recenzje. Może znajdziemy jakieś nowe perełki do kolekcji na półkach Grin

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Coby nie było, lecę z pamięci bo w pracy jestem Simle
A. Sapkowski: Ostatnie życzenie, Miecz Przeznaczenia, cały pięcioksiąg wiedźmina, Sezon Burz, Żmija

H. Harrison: Planeta Śmierci, Wojna z Robotami

T. Prachett: Straż Nocna, Straż Dzienna, Para w Ruch (i chyba coś jeszcze)

Z innych autorów: Bracia Lwie Serce, Dywizjon 303, księgozbiór Biznes Reifeizen Bank, Ekonomia dla Normalnych Ludzi, Wstęp do Szkoły Austriackiej, Marketing (Kottler), Metro 2033, Steve Jobs (biografia), Igrzyska Śmierci, "Jak znaleźć przyjaciół i zjednać sobie ludzi", Pieśń Lodu i Ognia: Gra o Tron, i pewnie jeszcze kilka takich które umykają mej starczej pamięci.

z komiksów mam kilka wydań Thorgala oraz pojedyncze sztuki innych tytułów

Yuush DEATH FROM ABOVE! Yuush
Odpowiedz
Chwalić się ? No OK. większość tego co polecacie już mam zaliczone. Co do posiadania, to mam lekką schizmę kolekcjonerską i nawet kiedyś próbowałem policzyć kolekcję.... ale dałem sobie spokój po doliczeniu do 1500. Co wam mogę polecić ? Dla wielbicieli <Wiedzmina > innego rembajłę ,czyli seria<Koniasz>M. Żamboch. Dla miłośników dreszczy, Prozę D.N.Koonca. Dla miłośników SF ,klasycznie czyli Asimow lub bracia Strugaccy. Ja osobiście lubię ich powieści, choć sam to raczej głownie siedzę w literaturze naukowej i historycznej.

Graffiti
Odpowiedz
Mepol *^* Pokaaaa!! Ja jak ostatnio liczyłam swoje to wyszło jakieś 204 książki c: Może jak mi się kiedyś zachce to wrzucę tu wszystkie tytuły XD

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij