Fabułaaa :D
Wyświetleń: 66754
Odpowiedzi: 80
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
No to technika już mamy Grin

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
A więc tak. Ma być super-epicka, ma trzymać w napięciu, ma nieco bawić i ma się podobać!

No to teraz szare komórki powoli zaskakują, fantazja działa od pewnego czasu, a palce na klawiaturze się rozgrzewają Grin

Do pierwszego odcinka potrzeba kilku(nastu) statystów, 3-4 "bojhaterów gównych" i wieeeeeele wyobraźni.

Potrzeba też skinów i całego planu filmowego (mój zamek, spawn, jakiś las, górki, łąki, itp.)

Aaaaaa! Pozostaje też sprawa "skórek" do fabuły...

A na koniec co?! Brak pomysłu!!!

Oto wstępny scenariusz 1 odcinka. Dialogi wymyśli się potem, po dobraniu aktorów. Trzeba wymyślić nazwę portu i imiona bohaterów.

Postacie:
-kasztelan (aktor 1)
-strażnicy (zbroje, skinu nie widać):
-1 (aktor 2)
-2 (aktor 3)
-3 (aktor 4)
-mieszczanin (aktor 3) (rola męska/żeńska)
-kupiec (aktor 4)
-bohater główny (młynarz) (aktor 5)
-towarzysze bohatera:
-1 (aktor 3) (rola męska/żeńska)
-2 (aktor 4) (rola męska/żeńska)
-ocalały po napadzie banitów (aktor 5)
-mieszkańcy portu (wszyscy aktorzy, oprócz 2 i 1)

Aktorów trzeba więc MINIMUM 5.
Oto scenariusz:

Minecraft: Periculus

Wstęp:

1. Rozpoznanie sytuacji: Miejsce - port X, wschód słońca. Podpis: Port X, Południowe Zatoki... ; Pierwszy raz od wielu dni niebo jest pogodne... ; W ludzkich sercach zabłysnął promyk nadziei... ;

Scena I

1. Miejsce - port X, siedziba kasztelana, sala kominkowa. Postacie - strażnik (aktor 2), kasztelan, mieszczanin, kupiec. Kupiec, mieszczanin opowiadają o stratach wyrządzonych przez sztormy, proszą kasztelana o pomoc. Ten odmawia, usprawiedliwiając się brakiem środków. Wchodzi strażnik. W ręku trzyma list od włodarza pobliskiej wsi - zostali napadnięci przez banitów. Kasztelan odsyła mieszczanina i kupca, każe przygotować konie.

2. Miejsce - spalona wieś. Postacie - kasztelan, strażnicy (aktorzy 2,3,4), ocalały po napadzie banitów. Ocalały opowiada o napadzie. Kasztelan postanawia wysłać posła do Lorda Northlingu. Wyprawia jednego ze strażników (aktor 2) z powrotem do miasta. Sam pozostaje z pozostałymi i ocalałym we wsi.

3. Miejsce - port X, rynek. Postacie - strażnik (aktor 2), mieszkańcy portu. Strażnik (aktor 2) ogłasza decyzję kasztelana, o wysłaniu posła do Lorda. Obwieszcza, że posłem musi zostać jeden z mieszkańców (powód - potrzeba pozostania strażników w okolicy portu, w razie napadu banitów). Ma on zgłosić się u kasztelana.

4. Miejsce - port X, droga z rynku, młyn. Postacie - bohater główny, jego towarzysze. Rozmawiają o ogłoszeniu kasztelana. Postanawiają wyprawić się z poselstwem do Lorda.

5. Miejsce - port X, siedziba kasztelana, gabinet. Postacie - kasztelan, bohater główny z towarzyszami. Bohater obwieszcza kasztelanowi swoje zamiary. Kasztelan waha się. Bohater namawia go. Kasztelan zgadza się. Wysyła bohatera z towarzyszami do zbrojowni.

6. Miejsce - port X, brama. Postacie - kasztelan, bohater i jego towarzysze. Kasztelan podaje list do Lorda. Ostrzega posłów przed niebezpieczeństwem i życzy im szczęśliwej drogi.

Fajnie jak na początek :3 a masz już pomysł jak ma wyglądać komunikacja? Mam na myśli czy dialogi w opowieści mają być pisane czy normalnie głos dajecie? Fajnie by było jakiś "przyjemny głos" zaciągnąć na narratora :3 gdyby była to wersja mówiona

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Wersja ma być mówiona. Z tym narratorem fajny pomysł Simle

Szukajcie kogoś z radiowym głosem XD

Ubi lex, ibi poena
Zatrudnię Fronczewskiego XD

No dobra! To kto jest kim?

Można też być statystą w tłumie.

Można też być statystą w tłumie.

Jeśli braknie ci ludzi to mogę być statystą w tłumie :3

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Jeśli strażnicy 3 i 4 nic nie mówią to mogę być ja i Booyah Grin Nie bardzo lubię swój głos, a Booyah niech się sama tłumaczy XD

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
Zdrajca XD mnie w to nie mieszaj! Albo policzę się z tobą face to face na wakacje...

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij