Fabułaaa :D
Wyświetleń: 70914
Odpowiedzi: 80
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Hmmmmm...

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Można by wrócić na 1.7 i grać na minecraft Z**** (specjalnie zacenzurowałam, żeby nie było, że reklama), bo tam są skiny dla każdego za free. Ja np mam tam sama konto i od czasu do czasu [tiaaa] zmieniam sobie skina ^^

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
pitu pitu ! Simle dla chcącego nic trudnego ...

Nie wiem czy czytałeś całą historię od początku, ale jest tam fragment o poszukiwaniach.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
O z**** to ja wiem ;) Historię muszę przeczytać.

Moi drodzy ludkowie! Stwierdzam, że warto by zrobić coś w stronę urzeczywistnienia fabuły (nie, że nie robię). Więc tak. Stwierdzam, że fabuła będzie się kręciła wokoło jakiegoś konfliktu (zrobienie filmiku z historii onlinecraft byłoby strasznie trudne, sorka), w middleage. Może to być też coś w stylu Herkulesa Poirot. Mniejsza o to. Jeszcze pomyślę. Proszę mi napisać, kto chciałby być statystą (do bitew, lub jako "mieszkaniec miasta"), bądź aktorem(pierwszo, bądź drugoplanowym), bo koledzy kuzyna brata szwagra siostry matki nie pomogą. Czyli chyba zostałem ja, kuzyn i kolega...

ja tam mogę iść na statystę, albo postać drugoplanową. Na pierwszy plan raczej nie, bo mój głos jest straszny ;-; A chciałabym wystąpić Grin

To teraz jest nas 4 Grin

też mogę być statystą :3 jeśli ludków braknie

Ps: Zauważyliście że można dać plus lub minus dla posta? ;-; ciekawe czy działa XD

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Ja mogę zająć się montażem. Albo efektami specjalnymi. I czołówkę zrobić

Ubi lex, ibi poena
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij