Fabułaaa :D
Wyświetleń: 70911
Odpowiedzi: 80
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Oczko 
Więc tak: pewnego dnia zdarzyło mi się pomyśleć Meaw. A zdarza się to dość rzadko, gdyż zazwyczaj najpierw działam, dopiero potem myślę. Ale mniejsza o to. Pomyślałem, że może wy podsuniecie nam ciekawy pomysł na fabułkę? Gdyż, ponieważ tamta była na innej mapie, brak spójności, ble, ble, ble, bla, bla, bla. Ogółem fajne jest to, że się tak angażujecie Grin Bardzo nam (mi) to pomaga. Więc dawać pomysły! Mogą być takie dziwne! Wszystkie są mile widziane [/align]

Macie jakiś ogólny zarys, wizję mniej-więcej czy jesteście otwarci na absolutnie wszystko? ;)

Wytapane z SXT

Ubi lex, ibi poena
Zabiorę, co dacie Simle

Zróbcie może jakąś nowszą wersję Czerwonego Kapturka Grin Może być ciekawie ^^

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
Ciekawe Simle

Ogółem, to mogą pomóc nam wszyscy chętni. Jeśli nie jako jeden z aktorów, to jako budowniczy, albo statysta (który też jest aktorem).

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Ewentualnie można kręcić serial z napisanej już troszkę historii OnlineCraft, pod nazwą np. "K jak Klocek" czy cuś XD albo coś na zasadzie opowidania bajki jak początek w Shreku :p tyle że dużo rzeczy trzeba by bylo montować w filmiku bo wiadomo że możliwości w Minecraft są ograniczone

Ps: Statyści mniej zarabiają :3

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Montaż to podstawa w filmie

Wytapane z SXT

Ubi lex, ibi poena
Dlaczego ja w ogóle nie wiem o co tu chodzi ??

Fabuła?? Nic tak nie nakręca ludu jak poszukiwanie skarbu XD

To nuda samotności odtrąca...

Bo to społeczność tworzy serwer żywym.
Połączymy poszukiwanie skarbu i historię onlinecraft i będzie hit Grin Najpierw potrzebuję pomysłu, potem będę budował, a potem się nakręci i zmontuje Simle

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Będziesz kręcił film na naszym serwerze?
Brak skinów nie jest problemem?

[Obrazek: fOtB5Iw.png]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij