Senna mara :boo:
Wyświetleń: 15746
Odpowiedzi: 14
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Śniło mi się, że Tusk wrócił, podwyższył podatki oraz zakazał gry na Onlinecraft :( Przed pójściem spać oglądałem Wiadomości XD

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Odpowiedz
Wyrzuć Telewizor Grin

To nuda samotności odtrąca...

Bo to społeczność tworzy serwer żywym.
Odpowiedz
Jakiś czas temu śniło mi się spotkanie naszej serwerowej ekipy *^* .. to było piękne Grin. Chociaż Doks siedział byle dalej bo był na mnie fochnięty XD co ja mu zrobiłam o.O I spotkaliśmy się wszyscy w jakimś chyba salonie gier były duże kanapy x-box i nastrojowe światełka ^.^ ogółem fajnie było

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
A ja muszę chyba ograniczyć Harrego Pottera XD
Śniło mi się, że biegałam po Hogwarcie, goniąc dwóch chłopaków, którzy ukradli mi miotłę. Rzucałam na nich zaklęcie Reducio (zaklęcie zmniejszające XD ). Później wbiegłam do hali jaką mam w normalnej szkole, a w środku niej było dużo "typowych dresów". Wszyscy ustawili się w kółko, plecami do mnie, a ja biegałam dookoła, cały czas machając różczką i rzucając to zaklęcie XD I do tego krzyczałam coś typu "Oddawać mi moją miotłę!!" XD

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
Odpowiedz
Bardzo lubię jak śni mi się że latam nad różnymi pięknymi krainami, szczególnie nad górami Simle

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij