Senna mara :boo:
Wyświetleń: 15110
Odpowiedzi: 14
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Nie wiem jak u was, ale ja mam bardzo bardzo bardzooo bujną wyobraźnię więc codziennie coś mi się śni (oczywiście nie zawsze pamiętam co ;p)

W tym temacie możecie pisać jaki abstrakcyjny sen was nawiedził Grin, zacznę i krótko opowiem.

Nadszedł wyczekiwany przeze mnie koniec świata (niby banalny temat Ks ), ale ludzkość miała po prostu wyginąć. Pewnego gorącego dnia wszyscy, którzy ukończyli 40 lat i osoby poniżej 15 zginęli w jednej chwili X_x (mój rocznik na szczęście ominęło). Mieszkałam akurat u babci wraz z grupą moich znajomych i kilkoma osobami po 30tce, były wakacje i bawiliśmy się przy ognisku. Okazało się, że każdy kto miał 17 lat dostał nagle jakąś fajną zdolność ( ja potrafiłam strzelać soplami ;p) i nasz kolega zauważył, że potrafi się w niedźwiedzia zmieniać Slow . Wszystko fajnie pięknie i nagle zostaliśmy zaatakowani przez Witch (ten kto grał w Left4Dead ten wie jak wygląda Scared ) wszyscy chcieliśmy się z nią bić, ale okazało się że jest jej całe stado więc uciekaliśmy kanałami pod domem. Wyjechaliśmy szukać nowej kryjówki, ukryliśmy się w opuszczonym szpitalu Relief . Ale po jakimś czasie ci starsi kazali nam się wynieść i jechać gdzie indziej. Nie mieliśmy nic przeciwko temu ponieważ dowiedzieliśmy się skąd się biorą Witch'e. Ktoś miał umiejętność przyzywania ich na ziemię Disapointed , okazało się, że ten "ktoś" mieszka z górach w starym zamku. Tak zaczęła się nasza przygoda by uratować ludzkość Yuush . Jeden z naszych przyjaciół się zaśmiał i powiedział że to zaczyna przypominać filmy science fiction. W tym właśnie momencie brutalnie mnie obudzono Ohnoes i kazano iść do sklepu po bułki na śniadanko.

Czekam na wasze opowiastki, mówi się, że nadzieja matką głupich XD , dlatego nie łudzę się, że ktoś coś napisze :p

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Zawsze coś nam się śni ;P

Mi się po prostu śniło, że dachowałem w drodze po bułki :X

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Mi się śniło że byłam wilkiem. Spacerowałam sobie po lesie i poszłam zobaczyć do miasta. Złapał mnie hycel i trafiłam do schroniska gdzie spotkałam moją (udomowioną) przyjaciółkę. Pomogła mi się wydostać ze schroniska a ja w zamian za to pokazałam jej jak żyją dzikie wilki śpiewając piosenkę z Pocahontas - Kolorowy wiatr XD

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Odpowiedz
Mi się snilo ze jakis wielki ponad metrowy szczur rozerwal mojego biednego chomika na dwie czesci ;_; i przyjechali goscie z W11 zeby go zamknac XD

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Mi się dawno śmierć nie śniła :C

Odpowiedz
Mi się dzisiaj śniło, że rodzice wyslali mnie do jakiegoś opuszczonego domu dziecka na odludziu Scared Przysięgam dawno już nie oglądałam żadnych horrorów..

Odpowiedz
a kto potrafi w śnie robic to co on chce? chcesz latac to latasz chcesz plywac to plywasz??
to sie nazywa swiadomy sen polecam

Odpowiedz
Bardzo trudna sztuka wymagająca całkowitego skupienia oraz wyciszenia.

Polecam jeśli macie bujną wyobraźnie ;)

Odpowiedz
Wystarczy że zdasz sobie sprawę że to sen ;) i to naprawdę fajne doświadczenie, a jakie uzależniające XD

Odpowiedz
nie pamiętam co mi się dzisiaj śniło ... ale podobnież śmiałam się na głos Grin więc musiało być to coś zabawnego Simle

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij