Dlaczego taki nick ?
Wyświetleń: 12479
Odpowiedzi: 15
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Mój nick istnieje... hmm, z 10 lat już chyba :P powstał w inny sposób niż wszystkie :P moja mała siostra cioteczna uczyła się mówić, często mówiła na patyk "papik" i tak samo mówiła na mój widok Grin no i mój brat to podłapał i zamienił "K" na "Q" i zostało papiq :P

Odpowiedz
Jak do tego doszło.. że mnie tu jeszcze nie było?! Przypominają mi się śmieszne momenty związane z moim nickiem. Nick miał mnie reprezentować, no i w sumie tak jest. Buja w obłokach - cala ja, moge dodać że wiecznie niewyspane zombie. Ale buja jakoś mi nie wyglądało, więc porwałam się na angielski i tak jest Booyah  Ks . Mniejsza o to, że na początku każdy przekręcał mój nick, ale często  dowiadywałam się że jestem chłopcem  Whisper .. w sumie ostatnio też się to zdarzyło (pozdrowienia dla tego kumatego Grin)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Już nie pamiętam doklładnie skąd wzięło się samo słowo ale było to moje przezwisko jeszcze z czasow szkolnych Simle

Odpowiedz
Drugie imię to Lena, więc niezbyt oryginalna historia :P

Odpowiedz
Witam!

Moje ulubione zwierzę to bażant,a to 10 na końcu to mój wiek kiedy zainstalowałem minecraft Grin

Odpowiedz
mój nick przez to że mój kot jest zwariowany a ma na imię marek

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij