Dlaczego taki nick ?
Wyświetleń: 13394
Odpowiedzi: 16
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Duży uśmiech 
Ską wzięły się nasze nick'i ? Powiedzmy coś o sobie Grin

------------------------------------

Więc ja zacznę :
Mój nick wzią się od mojego imienia : Klaudia, a te cyfry to nie mój rok urodzenia tylko pierwsze cztery randomowe cyfry więc jak by to miałbyć Klaudia2001 ( i tak wszyscy mi mówią że po głosie mam 16 ^^ )

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
Odpowiedz
To bardzo głupia historia...

Kiedy byłem jeszcze piękniejszy i trochę młodszy, miałem Nokię 5220 XpressMusic. Cegła jak cegła, swego czasu coś ciekawego. Mój wrodzony talent to robienia dziwnych rzeczy sprawił, że wyskoczył mi w niej jakby bluescreen. Niebieski ekran i linijki błędu. Crash Nokii. Scrashowałem Nokię!
W tym czasie miałem też komputer, którego wydajność można policzyć na palcach jednej ręki. I to szybciej od niego. Również on lubił crashować gry. A w grach wyścigowych często miałem kraksy - crash...
Stwierdziłem, że jestem CrashMan - crashuję wszystko, czego dotknę. Gdy w jednej z gier przeglądarkowych zapomniałem hasła do mojego konta, postanowiłem założyć nowe - z innym nickiem oczywiście. Ale że pierwsza myśl o nicku CzłowiekuKraksie brzmiała jak kupa, więc powstał MrCrash. Brzmiało lepiej. Ciut. I chyba...

W sumie to zapomniałem o tej historii i musiałem chwilę się zastanowić skąd ja, kurka wodna, wziąłem MysterKresza.

Peace!

Ubi lex, ibi poena
Odpowiedz
Iwett to nie tylko mój nick ale i tak się do mnie zwracają znajomi, wymyśliła ten "pseudonim" moja bardzo dobra przyjaciółka bardzo dawno temu jak jeszcze internet był dostępny jedynie w kafejkach Simle niby od mojego wspaniałego imienia Simle ot całe story

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
Odpowiedz
Mój nick to w zasadzie unormalnienie mojej starej Ksywy "Dan"
która wzięła się od imienia Damian ale nie chciałem mieć 3 znakowego nicku bo zakrawalo
to na brak inteligencji jego właściciela... Więc żeby było trochę bardziej poważnie to od nie dawna ( rok z hakiem) jestem znany właśnie jako Danmer. :p

Odpowiedz
Od imienia. Z imienia Marcin zabierz kilka liter, dodaj kilka innych i wychodzi fafniuch :P

A tak serio. potrzebowałem stałego nicka który nie będzie nigdzie zajęty. Nie obchodziło mnie czy będzie brzmiał głupio czy jak. I w moim chorym umyśle powstał właśnie taki nick.

Odpowiedz
ja też chyba nie mam co za wiele tłumaczyc

Agnes --> Agnieszka
dodałam tylko kilka 's' by fajniej brzmiało
i mamy już Agnesss

a skąd '1' ???
niestety musiałam jakąś cyferkę podać do nicku na oryginalu, a że nie chciałam zbytnio kombinować stąd '1'

Boom + Brains = Burnt
Odpowiedz
Moj nick jest bardzo prosty
Dj ====> Grywałem na dyskotekach jako Dj :P
Bluu ====> Nie chciałem podawać prawdziwej ksywki a lubię ten kolor Grin

Onfire + Innocent = Me
Odpowiedz
A moja historia to krótka historia. Zainteresowałem się bawieniem sprzętem muzycznym 3 lata temu, jednocześnie programując w Pawn. W tym języku jest specjalny "dodatek" (że tak to nazwę) o nazwie djson. Dodałem 231, żeby nie było, że plagiat i gotowe :P. Mam jeszcze d00pSp1n i magnesNaFarty na CSie, ale tamte to takie randomowe Grin.

Odpowiedz
U mnie wzięło się wszystko od imienia Natalia (moja luba oczywiście), zdrobnienie Nata, męska odmiana "nater". I tyle ;P

Odpowiedz
Więc tak. Nie ma co tłumaczyć... Byłem młody i głupi (i nadal jestem Grin ) i nie miałem pomysłu na to, co wpisać w magiczny pasek... Wtedy przypomniała mi się nazwa teksturki (Docucraft, czy coś takiego), walnąłem pierwsze, co mi przyszło do głowy i oto jestem ^^

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij