Miejsce na zgłaszanie drobnych błędów
Wyświetleń: 25175
Odpowiedzi: 30
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Błąd niebawem naprawię.
Dziękuję za zgłoszenie ;)

Wczoraj zapomniałam dodać o drobnym błędzie wybaczcie :c mianowicie brakuje literki "k" w słowie kupuj, screen na dole :3

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Naprawiono ;]

Błąd braku AntyCheata.

(07.04.15, 22:53)djson231 napisał(a): Błąd braku AntyCheata.

Proszę o rozwinięcie oraz opisanie zgłoszenia.

AntyCheat by się przydał, bo ludzie z tego co widziałem latają, bawią się na CaveFinderach, Forcefieldach i tych innych syfach/

Dlaczego mi tego nie głosisz ??

Od tego są vice ._.

To nuda samotności odtrąca...

Bo to społeczność tworzy serwer żywym.
Jeśłi podejrzewasz kogoś o cheaty, zgłaszasz ten fakt na forum wraz z ew. dowodami. Odpowiednie osoby się tym zajmą ;)

Ubi lex, ibi poena
Zakładać nowego wątku nie ma sensu, a ta sprawa nie jest błędem, ale wnosze o jak najszybsze załatwienie sprawy mapy online. Wielokrotnie proszony na czacie w grze i na teamspeaku Doksomedon prosil o wspomnienie na forum, stąd mój post. Pozdrawiam Grin

Tak, jeżeli nic się w danej sprawie nie dzieje to nie można wziąć pod uwagę że "Doks to olewa" tylko jest zajęty dlatego należy czasem "pospamić" by coś ruszyło Meaw

Jednak mapka zostanie wprowadzona dopiero po przejściu na 1.8 ;]

Dj zgłaszaj cziterów jak to zostało opisane, nie ma, nie było i wątpię czy kiedykolwiek powstaną jakieś dobre antycheaty dlatego ekipa stoi na straży oraz jest gotowa przyjąć zgłoszenia by delikwenta sprawdzić.
A jak masz dowody to tak jak Administrator napisał ;)

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij
Menu