Piszemy historię :)
Wyświetleń: 220529
Odpowiedzi: 307
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
bateria padła a nie miał już drewna żeby wystrugać sobie ładowarkę dlatego musiał poratować się...

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
..elektrycznym węgorzem którego miał przypadkiem w kieszeni. Kolejnym cudem było to, że telefon zadziałał i taksówka była już chwilę później pod domem. W tym momencie Mepol zaczął się zastanawiać "tak wiele cudów mi się zdarzyło, to musi znaczyć że jestem.."

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
człowiekiem o niezwykłych mocach. Pomyślał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i postanowił polecieć w kosmos na elytrze. Niestety w pośpiechu założył ją na lewą stronę i tyłem na przód, ale zorientował się dopiero kiedy skoczył z najwyższej budowli jaką mógł znaleźć. Kiedy spadał...

[Obrazek: fOtB5Iw.png]
Odpowiedz
Czym prędzej zdjął swój stanik, a jako że nosił miseczki w rozmiarze K, doskonale posłużył mu on za spadochron. Gdy wylądował, czym prędzej założył go z powrotem na głowę, żeby mu uszy nie marzły (a wy niby myśleliście, że gdzie go nosi?!). Nieco zmaltretowany po twardym lądowaniu, wsiadł chwiejnym krokiem do wciąż czekającej taksówki i krzyknął do kierowcy:

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Odpowiedz
"Peron 9 i 3/4 !" Prawdopodobnie pod wpływem szoku zapomniał jaki był jego pierwotny cel. Kierowca nie był jednak taką zachcianką zdziwiony i ruszył pod wskazany "adres". Juz po chwili Mepol wysiadał ..

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
..lecz pociąg nagle się zatrzymał.. Nasz bohater zdziwił się dlaczego..

Odpowiedz
...siedzi w zatrzymanym pociągu, skoro wsiadał do taksówki... Stwierdził, że to jedna z zagadek narracji, prowadzonej przez pięćdziesiąt osób jednocześnie i jedynie wzruszył ramionami. Sprawdził szybko, czy fragmenty Rambo nadal leżą bezpiecznie w jego śniadaniówce i podbiegł do okna. Z zaciekawieniem wyjrzał na zewnątrz. W oddali dostrzegł zamglone szczyty Babich Gór. Zdawało mu się, że widać stąd nawet malutką chatkę, stojącą na najwyższej z nich. "Tam pewnie mieszka potężna Natalsien!", pomyślał. Tymczasem kątem oka dostrzegł mroczne sylwetki, odziane w ciemne płaszcze i kapelusze, otaczające stojący w szczerym polu pociąg. Zdawało mu się, że widzi błysk wilczych kłów w ciemności skrywającej twarz jednego z przybyszów. Szybko zatrzasnął okno i zastanowił się co robić...

(musiałem napisać coś dłuższego, bo takie jedno dziewczę zapomniało, o czym tu pisano xd)

Hidden Uwaga! Jestem wszędzie! Hidden
Odpowiedz
Mam kilka wyjść:
a) wyjść do przeciwników i mieć nadzieje że nie umieją walczyć;
b) wyjść na dach i liczyć że wyrosną skrzydła;
c) piszczeć jak mała dziewczynka co mogłoby ogłuszyć chwilowo przeciwnika, co dałoby szansę ucieczki.
Po chwili namysłu postanowił, wybieram..

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij
Menu