Ankieta: Chcieli byście taki serwer ?
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]

Stworzenie lepszego serwera !
Wyświetleń: 183
Odpowiedzi: 2
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam

Weszły mi do głowy propozycje

Administracja tworzy serwer ale gracze są też ważni nie załamujcie się że nie jesteście administracją też możecie rozwijać serwer

Propozycje:

-główne lobby-

-powstanie mini gierek (bedwars skywars admin rozkazuje itp.)-

-serwer creative- sam szukam serwer creative ale nie mogę znaleźć

Odpowiedz
(12.04.19, 09:09)zwariowany_marek napisał(a): Witam

Weszły mi do głowy propozycje

Administracja tworzy serwer ale gracze są też ważni nie załamujcie się że nie jesteście administracją też możecie rozwijać serwer

Propozycje:

-główne lobby-

-powstanie mini gierek (bedwars skywars admin rozkazuje itp.)-

-serwer creative- sam szukam serwer creative ale nie mogę znaleźć

Lobby i serwer creative mogły by być, tylko te mini gierki... Już pisałem o nich w innym wątku, który także ty stworzyłeś. Według mnie, było by z nimi za dużo pracy. Cheaterzy, błędy, mapy... Raczej nie przejdzie. Życzę miłego dnia

Odpowiedz
cheaterów byłoby za dużo adm by sie nalatało gracze by sie zgłaszali nawzajem bo "JA WIDZIAŁEM ON MA CZITY" no to co: dowodziki, sprawdzanie nagle sie okaże, że to jednak nie czity albo może jednak czity ban ban ban. Survival, skyblock, creative, skywars i inne - wielka adm sprawdzająca każdy tryb czy gracze grzeczni czy nie oszukują. To jedno a drugie to roboty z tym za dużo Doksu by miał. Jeszcze do wszystkiego pare mapek żeby sie nie znudziło za szybko no to co gracze chcą też pomóc, przeglądaj, testuj, ustaw. Chociaż nie gram to jestem na nie.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij