Seed mapy
Wyświetleń: 747
Odpowiedzi: 9
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Jezeli macie jakies propozycje to zapodajcie.Najlepiej wszystkie biomy na nieduzym terenie.

Odpowiedz
8858351513851407858
[Obrazek: minecraft-seeds-8858351513851407858-900x507.jpg]

1461928132
[Obrazek: minecraft-seeds-1461928132-900x507.jpg]

3657966
[Obrazek: minecraft-seeds-3657966-900x507.jpg]

Pomyśl teraz o tych pięknych majestatycznych spawnach które można by zbudować np. do tych gór z pierwszego...

Odpowiedz
ja zostane przy tym co wysłałem Simle

Odpowiedz
To znowu ja...Panowie ja mysle ze sam wyglad mapy nie ma istotnego znaczenia poniewaz w wiekszosci - przynajmniej ja, przebywamy pod ziemia a turystycznie raczej nikt nie gra wiec ja mysle ze wystarczy jak beda wszystkie biomy i to wszystko co do tej pory bylo...nie mysle aby ktos nie byl zadowolony bo ze wszystkich serwerow ten byl najfajniejszy i niech taki dalej bedzie bez wodotryskow cudow na kiju i tym podobnych Simle

Odpowiedz
Cris - to dla Ciebie. Dla mnie i nie tylko dla mnie ważniejsze jest to co u góry bo pod ziemią siedzi się tylko do pewnego momentu.
Świat musi być bogaty w biomy bo jest ograniczony a chcemy by każdy znalazł się w granicach.
Dużo osób też lubi sobie zwiedzać a na to najlepiej gdy biomy są Ciekawe.

Odpowiedz
No dobrze mozemy polemizowac ale po co ? Wiec powiem tak...moze i masz racje moze i sa gracze ktorzy grajac chodza po mapie podziwiajac widoki ale widzisz...mam jakies takie dziwne skojarzenia ze jak cos bedzie duze skomplikowane i bedzie zawierac mnustwo zbednych rzeczy to moze akcentuje moze poniewaz nie mowie ze tak bedzie ! zdarzyc sie powtorka z przeszlosci...a jak bylo to sam wiesz. Wiec nie dziw sie ze jestem zwolennikiem prostoty poniewaz to zycie uczy mnie zasady...im mniej tym lepiej ! A poza tym jezeli jestes zwolennikiem wirtuozerii i pieknych krajobrazow to czemu chcesz ukrywac -inny post inny temat, to co stworzyli gracze w tym i Ty - a robisz rzeczy nie samowite i piekne ??? Czy ja czegos nie rozumiem czy myle pojecia i tematy ???

Odpowiedz
Doks daj im te wszystkie zwykłe biomy Simle ja zrobie sobie swój własny biom Grin

Odpowiedz
Doks nie przesadzasz? Dasz wybór to potem się nasłuchasz, że "mój seed był lepszy, było to, tamto i owamto". Najlepiej pierwszy lepszy wygenerowany losowo i przynajmniej wszyscy będą zgodni .. XD

Odpowiedz
(22.03.19, 18:10)Plastian napisał(a): Najlepiej pierwszy lepszy wygenerowany losowo i przynajmniej wszyscy będą zgodni .. XD
w narzekaniu Grin

Obawiam się, że wysłuchiwanie narzekań jest wpisane w życie Admina.

Nie da się wszystkim dogodzić, najlepiej nie uświadamiać graczom że mogliby mieć coś do powiedzenia ;)

Odpowiedz
[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij