Wyspy
Wyświetleń: 372
Odpowiedzi: 5
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam

Chciałem napisać czy wyspy na SkyBlock też będą usuwane jak gracz nieaktywny przez 7dni

Pozdrawiam

Odpowiedz
Tak, dokładnie tak.

Odpowiedz
Czy nieaktywność dotyczy tylko właścicieli wyspy, czy członek wyspy może wejść i czas nieaktywności się zresetuje?

Odpowiedz
@nergosu przypuszczam, że plugin nie ma wbudowanego usuwania i Doks tak jak na survi robił to będzie ręcznie. Co za tym idzie moim niefachowym zdaniem sprawdzanie czy mimo nieobecności właściciela byli inni członkowie to syzyfowa praca. To są tylko moje przypuszczenia ale wydaje mi się, że Doks wysyła zapytanie do bazy typu daj mi osoby, które nie logowały się dłużej niż tydzień a następnie dla każdej z nich używa jakiegoś polecenia admina do kasowania. By sprawdzić czy pod nieobecność właściciela był ktoś inny trzeba chyba użyć jeszcze kilku dodatkowych komend i zapytań a sumując to robi się z tego tydzień klepania XD Na tej podstawie wnioskuję, że wyspy będą kasowane na podstawie nieobecności lidera.

@Devil_0 Sprawdź :P

Odpowiedz
To wystarczy przecież... DAJ MI OSOBY, KTÓRE BYŁY NIEOBECNE > 7 DNI NA TEJ SAMEJ WYSPIE, czyli cały skład wyspy

Odpowiedz
Lub przekazać lidera innej osobie.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij
Menu