Administracja a Serwer oraz profesjonalizm a dobro graczy.
Wyświetleń: 1362
Odpowiedzi: 7
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam.

Jak nie wielu wie jestem z tym serwerem od samego początku. Może nie zawsze układało mi się z Administracją tego serwera czy z jego założycielem, jednak zawsze najważniejsze było dobro graczy.

Właśnie jestem świadkiem jak najbardziej na wszystkim cierpią ci najmłodsi gracze którzy powinni czerpać największą przyjemność z gry. Jednak jak zawsze to ci najbardziej " Dorośli " Pokazują jakimi są Dziećmi... Widzicie pewnie teraz jak to wygląda jak kłócą się rodzice? Tak rodzice ci którzy całe życie tworzyli świat który nas otaczał, to oni jak my tutaj są odpowiedzialni za ten mały kawałek naszego życia.

Niech Administracja oraz ci zbanowani bo pewnie ktoś im to będzie mógł pokazać zobaczą jak własną głupotą zniszczyli wszystko... Ten Serwer tworzyli ludzie dorośli
i ludzie dorośli powinni dobrym przykładem dbać o niego...

A teraz Meritum sprawy....

Reklamowanie oraz kradzież graczy...

Każdy zwykły gracz ma prawo grac jak chce ( przestrzegając regulaminu oczywiście ) i gdzie chce. Jednak członkowie administracji serwera nie powinni w żadnym wypadku grac sobie na innym serwerze czy tym bardziej brać udziału w jego reklamowaniu....

Galiusz gdy tutaj zaczynał sam nie wiele wiedział o tym jak prowadzić serwer i jak każdy który chce być najmądrzejszy i najlepszy dał dupy najbardziej.... To nie pierwsza taka afera z nim...

Enzi Nieznam kolesia ale jeśli kradnie graczy na inny Serwer to powodzenia i niech się męczy... Najbrdziej szkoda jego małych pociech :c
Wiem że miały radochę grając tutaj :c

Avenger.........................

No tego człowieka to najbardziej mi szkoda...... Równie wybuchowy co dobro duszny.
Był z nami od początków serwera i nie jedną beczkę soli z nami zjadł Grin Równie wybuchowy i impulsywny jak nasz Admin i równie inteligentny ^^ Szkoda człowieka...

ozy_rys ... Grin Równie często banowany co ja Grin Jeszcze RamboDragon20 Brakuje do tej kłótni i będzie komplet Grin

Doksomedon.... Czyż sam nie twierdziłeś że dyskutowanie jest najgorszą rzeczą jaka można w takiej kłótni i aferze zrobić?
Gdzie twoje doświadczenie i profesjonalizm po tylu latach?? A tłumaczyłem Grin Nie jedną ekipę ci ustawiałem i nie jednego gracza banowałem to nie... Danmer to ten co najmniej się zna Grin

Ogłaszam że z dniem dzisiejszym jak napisałem ten wątek.... Zamykam tą żałosną kłótnię.... Postaram się zrobić porządek w administracji i naprawić kontakty pomiędzy graczami a administracją... Jednakże pamiętajcie że nie bez kozery zwą mnie Banmer....

Pozdrawiam.

Banmer

Ale macie problemy. Unban dla każdego (oprócz Evelx) no i  gramy dalej.

Zrobiłeś ten temat, żeby ocenić każdego z adminów? xd
Przecież to nic nie wnosi, a kłótnia została rozstrzygnięta wraz z banem, nie rozumiem sensu przeciągania tego i tworzenia dodatkowych tematów.

Szanowna administracjo oraz właścicielu serwera.
W imieniu moich synów, , przede wszystkim Enzziego.
Banmer napisał bardzo mądre słowa. Najważniejsze są dzieci . Enzzi ma osiem lat . Nikogo nie kradnie . Po prostu przykro mu , że nie może grać na serwerze na który wykupił dostęp i poświęcił dużo czasu na swoje projekty, natomiast właściciel serwera ogranicza mu prawa jakie gwarantuje mu konstytucja. Pragnę nadmienić , że przede wszystkim regulamin nie może być aktem , który stoi w sprzeczności z przepisami prawa cywilnego, konsumenckiego i innych . Przeglądając zawartość można także mieć uwagi co do stosowania wyżej wymienionych przepisów oraz Rodo i kilku innych aktów prawnych. Proponuję przywrócić przede wszystkim najmłodszych graczy na zasadzie ugody ,a regulamin dostosować do obowiązujących przepisów prawnych . Ew. ,,ban'' zastosować jedynie co do osoby, która byłą inicjatorem całego zajścia. Jednocześnie informuję, że równie dobrze można wysunąć wniosek , ze Właściciel nienależycie wywiązuje się wykonania usługi oraz w stosunku co do niektórych osób w sposób niezgodny z prawem ogranicza ich prawa .( M. in. Zawarcie umowy, świadczenie usług narzuca nie tylko prawa , ale również obowiązki,). Starałem się powyższe napisać językiem zrozumiałym także dla nieletnich, bo zapewne wielu jest takich wśród uzytkowników serwera .Pragnę nadmienić, iż wielokrotnie w działalności mojej kancelarii uczestniczyłem przed postępowaniami w podobnych sprawach ( co prawda o nieco większej wadze) toczącymi się nie tylko przed sądami powszechnymi, ale także Rzecznikiem Praw Dziecka, Obywatelskich , czy Konsumenckich , dlatego tez wyrażam pogląd , że także w interesie osoby odpowiedzialnej za serwer jest poszanowanie praw graczy. Zwracam się z uprzejmą prośbą o ponowne rozpatrzenie zastosowanych kar co do poszczególnych graczy i polubowne załatwienie sporu. Jednocześnie informuję, że nie zamierzam wchodzić w niepotrzebną polemikę kto co może i o czym mówią poszczególne ustawy . Jeśli jest Pan odmiennego zdania niż moje proponuję podać adres Pańskiej siedziby
Z wyrazami szacunku
ojciec Murakassimo i Enzziego

Rozumiem.

Jeżeli chcecie możemy wstąpić na drogę prawną a sądy rzucą się na tą sprawę całym stadem...

Rejestrując się się tutaj zgadzasz się na warunki postawione w Regulaminie i masz prawo jak powyżej do konstruktywnej krytyki, lecz nie masz prawa mydlić nam oczu przepisami. Każdy regulamin można podważyć i każdy Serwis można podać na drogę sądową.

Obecnie ja zajmuję się tą sprawą a moim zadaniem jest zebranie dla mnie ważnych faktów oraz opinii innych użytkowników.

Nergosu. Jesteś Moderatorem wiec twoim zadaniem powinno być łagodzenie sporów oraz umożliwienie jak najlepszego kontaktu pomiędzy użytkownikiem/ graczem a samą Administracją... Jeszcze raz palniesz bezsensowny post w tym temacie to wyślę cię wszędzie na 7 dni odpoczynku ale nie zdegraduje.

Nadal oczekuję wypowiedzi szerszego grona ludzi.

Pozdrawiam.

Banmer

Jakie prawa mają moje dzieci , to wiem doskonale . Proszę o podanie linku do regulaminu , bo nie mogę odnaleźć . to chyba nie te kilka zdań co dzieci mi wydrukowały?? czy może zakladka ,, Obowiązki i przywileje zarejestrowanych '' Proszę o wskazanie podstawy prawnej na podstawie której użytkownikom zabrania się zabawy na kilku portalach jednocześnie. Dlaczego została pobrana opłata, a usługa nie jest realizowana? Dlaczego nie ma na stronie oznaczenia przedsiębiorczy , który realizuje usługę i z którym zawiera się umowę . itd itd można by bez konca. Naprawdę nie chcę wchodzić w polemikę, ani robić nikomu pod górkę ,nie o to chodzi , bo to fajna sprawa , ze istnieją takie serwery , ktore dzieciakom umożliwiają rozrywkę .
Ale kij ma zawsze dwa końce. Dzieci mi ryczą ,bo czują sie pokrzywdzone. Szanujcie użytkowników,ba dzieciaki ktorede facto chcą brać udzial w tej zabawie na waszym serwerze .
Chodzi mi , aby osoby odpowiedzialne zauważyły fakt, który trafnie opisał administrator , wskazał na rzecz ważniejsza niż regulamin i przepisy prawa razem wzięte i dla którego mam duze słowa uznania za napisane słowa cyt
,,Jak nie wielu wie jestem z tym serwerem od samego początku. Może nie zawsze układało mi się z Administracją tego serwera czy z jego założycielem, jednak zawsze najważniejsze było dobro graczy.

Właśnie jestem świadkiem jak najbardziej na wszystkim cierpią ci najmłodsi gracze którzy powinni czerpać największą przyjemność z gry. Jednak jak zawsze to ci najbardziej " Dorośli " Pokazują jakimi są Dziećmi... Widzicie pewnie teraz jak to wygląda jak kłócą się rodzice? Tak rodzice ci którzy całe życie tworzyli świat który nas otaczał, to oni jak my tutaj są odpowiedzialni za ten mały kawałek naszego życia.''

_murasakiimo_

Dziękuję za tak Wielkie uznanie oraz za zaufanie jednakże uwierz że nie Taki anioł ze mnie ;)

Rozumiem Twoje rozgoryczenie jednak teraz pora aby wypowiedziały się dzieci. Niech napiszą po swojemu i niech się wypowiedzą! Nie poprawiaj im tekstu i nie mów co mają pisać lub jak mają dane uczucia ubrać w słowa póki cię o to nie poproszą.
(Ja sam mam problemy z interpunkcją oraz ortografią a mam 30 WIOSEN Grin na karku...)

Pomimo że wątek ma około 8h Widzę że jest mega zainteresowanie Grin

Znalazłem rozwiązanie problemu jednak bez wiedzy i zgody Wodza nic nie mogę zrobić... To zbyt świeża sprawa.

Uzbrójcie się w Cierpliwość Dajcie mi czas...

Będę atakowany a wszystkie moje wypowiedzi będą rejestrowane i zapisywane... Będę brany pod uwagę przy każdej kłótni a moje działania będą skrupulatnie rozliczane przez wszystkich... Będzie głośno bo kogoś lubię bo znam go tu nie od wczoraj a innych nie i faworyzuję .. Będzie mi zarzucanie wszystkiego co najgorsze gdyż jestem bezstronny choć nie dla tych którzy są mili i nie uprzykrzają życia innym oraz dla tych których znam... Jednakże... Jeżeli radość najmłodszych graczy będzie zagrożona bo Administracja się puszy a użytkownicy świecą jak latarnia morska bo się nie wiadomo jak dobrze znają na prawie czy regulaminie serwisu...... Będę sypał banami... I to po tych właśnie gwiazdach.... Dzieci nie wiedzą.... nie rozumieją.... To Dlaczego my nie postawimy się w ich sytuacji ???

teraz Czekam na wypowiedzi i zrzuty ekranu oraz oskarżenia bo każdy ogólny post będzie usuwany... Pomóżcie Jak RamboDragon20 w prostym poście.

Regulamin ([Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
) zostanie zmieniony, usługi płatne wyłączone.

Blokady kont zostały zniesione.

Zamykam.

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij