błąd serwera/cuba czy jeszcze czego?
Wyświetleń: 1094
Odpowiedzi: 4
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych,

Po nieobecności na serwerze, która trwała lekko ponad tydzień, zauważyłam brak beacona oraz całości piramidy, która była rozbudowana do max możliwości. Pierwsze co zrobiłam po zalogowaniu, to sprawdziłam czy dalej moje cuby stoją. W logach bez problemu można to zauważyć. Efekt taki, że dalej wszystkie są. Super! chodzę po cubie i sprawdzam na czym stanęłam. I niespodzianka! Nie ma beacona z całą resztą.

Nie widzę bloków w skrzyniach ani EQ, więc wątpię by było to spowodowane cofką na serwie. Wchodząc dzisiaj żaden inny gracz nie mógł z mojej działki ruszyć.

Pytanie dnia: w czym tkwi problem?

Pozdrawiam,
kir0

Odpowiedz
(23.02.19, 20:40)Kir0 napisał(a): Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych,

Po nieobecności na serwerze, która trwała lekko ponad tydzień, zauważyłam brak beacona oraz całości piramidy, która była rozbudowana do max możliwości. Pierwsze co zrobiłam po zalogowaniu, to sprawdziłam czy dalej moje cuby stoją. W logach bez problemu można to zauważyć. Efekt taki, że dalej wszystkie są. Super! chodzę po cubie i sprawdzam na czym stanęłam. I niespodzianka! Nie ma beacona z całą resztą.

Nie widzę bloków w skrzyniach ani EQ, więc wątpię by było to spowodowane cofką na serwie. Wchodząc dzisiaj żaden inny gracz nie mógł z mojej działki ruszyć.

Pytanie dnia: w czym tkwi problem?

Pozdrawiam,
kir0
Devil miał to samo dzisiaj.

Odpowiedz
To już kolejny przypadek zniknięcia wieży z beaconem.
Gracze nie mają możliwości by ingerować fizycznie w czyjąś działkę więc rozważam tylko jedną opcję i Doks to pewnie potwierdzi.

Odpowiedz
super, czekam niecierpliwie n a info.

Odpowiedz
Przeanalizuję sytuacje i dam znać.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij