co chwilę nie działający serwer a abonament wykupiony
Wyświetleń: 100
Odpowiedzi: 3
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
znowu nie działa serwer... ze zdumieniem muszę stwierdzić, ze codziennie serwer jest po kilka,kilkanaście godzin niedostępny. Zastanawiam się jak to się ma do faktu, iż niektóre osoby opłacają miesięczny abonament , a sytuacja jest taka, że z usług korzystać nie mogą i ponoszą niepowetowaną stratę nie mogąc korzystać z rozgrywki online

Odpowiedz
znowu nie działa serwer. ze zdumieniem muszę stwierdzić, ze codziennie serwer jest po kilka,kilkanaście godzin niedostępny. Zastanawiam się jak to się ma do faktu, że niektóre osoby opłacają miesięczny abonament , a sytuacja jest taka, że z usług korzystać nie mogą i ponoszą niepowetowaną stratę nie mogąc korzystać z rozgrywki online

Odpowiedz
Pisanie czarną czcionką na ciemnym tle i dublowanie postów nie jest dobrą formą zwrócenia na siebie uwagi...
Co do samego problemu jedyne co udało mi się wykopać z regulaminu:
Cytat:Ekipa nie ponosi odpowiedzialności za stracone przedmioty, profity, waluty itd. spowodowane błędem, bugiem, czynnikami zewnętrznymi jak atak DDos, nieodpowiednim działaniem użytkownika, jak i jego postępowaniem spowodowanym wprowadzeniem ów użytkownika w błąd (§4.3) przez innego użytkownika lub źle zinterpretowanej przez niego instrukcji.
Domyślam się, że serwer nie jest restartowany tak sobie, tylko jest to wymagana czynność spowodowana przez czynnik zewnętrzny najczęściej błąd.

Odpowiedz
Szanowny Panie.
Nie chodzi mi o utracone rzeczy , profity, itd. gdyż serwer może się zawiesić . To oczywiste. Nie chodzi mi także o zwrócenie uwagi na siebie jak Szanowny Pan podnosi , tylko na fakt, iż serwer co jakiś czas jest nieosiągalny przez wiele godzin i nie jest to związane w mojej ocenie z restartowaniem , tylko prawdopodobnie nieodpowiednimi wymogami technicznymi lub brakiem w miarę szybkiej reakcji przez osobę nadzorującą w sytuacji , gdy serwer nie odpowiada. Post został zdublowany właśnie z tego powodu, iż wpisał się czarną czcionką . Postem tym jedynie wnoszę jako pełnomocnik moich dzieci korzystających z serwera, aby osoby odpowiedzialne za jego obsługę starały się nie dopuszczać do sytuacji , ze jest on niedostepny przez wiele godzin i reagowały sprawnie na dochodzące do nich sygnały o problemie wysłanym z tejże strony , gdyż to rodzice muszą wysłuchiwać narzekań swoich miluńskich.
Pragnę także nadmienić, iż dzieci moje są bardzo zadowolone i bardzo sobie chwalą ten serwer , co w przypadku jego niedostępności po prostu wprawia je w złość.
temat zamykam.
Z wyrazami szacunku
ojciec Murakasiimo

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij
Menu