Kolejne projekty.
Wyświetleń: 1913
Odpowiedzi: 17
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Widziałem i... nie ogarnąłem Grin
To wygląda jak początki jakiejś świątyni

Odpowiedz
Jak by co to mniej wiecej 1/3 pracy jest skończona Simle można przetestować ^^ W "skończonej" części brakuje jeszcze oświetlenia (które zresztą będzie opcjonalne wedle życzeń wchodzącej ekipy) oraz szkła na suficie aby uniemożliwić użycie perły lub elytry (aczkolwiek użycie elytry było by bardzo trudne:P). Co więcej skończona część będzie najłatwiejszą częścią labiryntu Simle

Odpowiedz
Tor kartingowy, ktoś mi pokazał namiastkę, fajna rzecz, mogę pomóc w "zaadaptowaniu" takowego z automatyzacją ;)

Odpowiedz
(17.02.19, 10:16)Doksomedon napisał(a): Tor kartingowy, ktoś mi pokazał namiastkę, fajna rzecz, mogę pomóc w "zaadaptowaniu" takowego z automatyzacją ;)

Jestem otwarty na każdą propozycję ^^. Labirynt skończymy i możemy wrzucać drugi tor na tapetę :Grin  Daj mi znać na priv co i jak ^^^ postaram się to przekuć na działający obiekt Grin

Odpowiedz
Ostrzeżenie 
PROJEKT LABIRYNT ZAWIESZONY.

Nie wiem kto był na tyle uprzejmy i jak do tego mogło dojść ale gratuluje.
Została skradziona latarnia wraz z całą piramidą. Gratuluje ścierwu które tego dokonało. W nie wyjaśnionych okolicznościach quboid też wcieło.
Wobec powyższego nie mam zamiaru kontynuować projektu z 2 przyczyn:
1- nie mam wolnych quboidów żeby obstawić na nowo działkę
2- budowa czegokolwiek z obawą że przyjdzie ktoś i sobie zniszczy bo może nie ma sensu.
Pozdrawiam raz jeszcze osobę która tego dokonała i wszyscy mogą jej tego pogratulować.

Pozdrawiam,

Odpowiedz
Z chęcią oddam Ci swój cuboid bo do gry wystarczy mi jedna działka a i to za dużo XD

Odpowiedz
To tak jak ja budowałem tory obok spawnu, to też pokradli bo nie było działek XD
Mogę ci też jedną zrobić, bo mam chyba 3 tylko

Odpowiedz
Do czasu aż nie sprawdzę gdzie tkwi problem proszę się wstrzymać.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij
Menu