Kolejne projekty.
Wyświetleń: 3280
Odpowiedzi: 17
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
#1
Hej,
Co waszym zdaniem ma być kolejne po skończeniu Toru.
1. Labirynt
2. Parkour
3. Jakiś Pomnik?...
4. Coś innego.


Odpowiedz
#2
Mając doświadczenie z labiryntem musiałby być naprawdę spory, bo mały lub nawet średni po przejściu 3 razy już jest znany na pamięć, można na końcu umieścić skrzynkę i np. wsadzać nagrody dla chętnych eventów(byłoby to bardzo proste do zorganizowania jako właściciel działki Grin).

Parkour może być fajny, ale też irytujące - ja nie lubię się wkurzać na czymś takim, nie skorzystałbym.

Pomnik raczej nie...

Ja bardzo lubię escapy, można zaprojektować pokoje z zagadkami do rozwiązania, ale dużo pracy przy tym będzie - jak już będę miał czas mogę pomóc ;p


Odpowiedz
#3
czyli labirynt Grin no ok ^^ co do rozmiaru nie lubie malych rzeczy robic Grin


Odpowiedz
#4
Labirynt powiadasz. Proszę wytyczne a wkrótce narysuję Ci plan ;) Typu czy ma być wielopiętrowy, jakieś większe sale (np na mechanizmy), rozmiar korytarzy, grubość ścian.


Odpowiedz
#5
Może bitwa na śnieżki w walentynki?
Płeć przeciw płci i zebrać troche ludzi wieczorem


Odpowiedz
#6
(11.02.19, 20:58)darzamat napisał(a): Może bitwa na śnieżki w walentynki?
Płeć przeciw płci i zebrać troche ludzi wieczorem

Całkiem dobry pomysł. Umówić się na jakąś konkretną godzinę w danym miejscu. Mogła by być jakaś prowizoryczna arena coś jak do paintball'a. Czyli jakieś proste murki żeby się schować.


Odpowiedz
#7
Proponowałabym parkour, po przejściu gracz mógłby dostawać jakaś nagrodę. Wartość tej nagrody byłaby zależna od trudności parkoura. Jakby parkour odpadł, to moim zdaniem fajnym pomysłem jest tez escape.


Odpowiedz
#8
Obecnie trwa budowa labiryntu. Jesteśmy na etapie wykopania miejsca pod niego. Teraz oczekuje planu zagospodarowania od Plastiana. Osoby które chcą zobaczyć "wstępną wielkość labiryntu" to po wpisaniu warp Tor po lewej jest wejscie na plac budowy ^^ prosze o nie niszczenie tego co tam zastaniecie.


Odpowiedz
#9
to niech administator zrobi tam region wam i nikt nic nie bedzie niszczyl. was doda do regionu i od razu no pvp tam Simlea labirynt nie lepiej postawic na powierzchni zamiast bawic sie w wykopywanie ?


Odpowiedz
#10
(13.02.19, 15:39)Avenger napisał(a): to niech administator zrobi tam region wam i nikt nic nie bedzie niszczyl. was doda do regionu i od razu no pvp tam Simlea labirynt nie lepiej postawic na powierzchni zamiast bawic sie w wykopywanie ?

Wykopane już jest :Simle  Jutro budowa rusza ^^


OdpowiedzUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij