Zgriefowana działka
Wyświetleń: 3759
Odpowiedzi: 21
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Cuby są ustawione x na x szerokosci i max WYSOKOŚCI do bedrocka, przynajmniej tak powinno byc.

Rafaello miał ostatnio taki sam problem w swojej miejscówce w górze niedaleko spawnu, gdzie prowadził wszystkim znany powietrzny mostek z cobla. Byłem tam jakiś tydzień wcześniej i nie dało się nawet handlować z wieśniakami, które miał w wózkach kopalnianych. A niedawno sprawdzałem z nim i mimo, że /ps info pokazywało mi właściciela działki, którym był on sam, to dałem rady zniszczyć klocki na jego działce. To musi być coś po stronie skryptu.
Dla ścisłości: pod /ps info wszystkie opcje były pozaznaczane tak jak u każdego

On prawdopodobnie postawił quboid trzymając shift. Taki błąd sie wtedy pojawia, że działka jest ale i tak każdy może kopać.

No ale działka ma 61x61 czyli po 30 w każdą stronę od postawionego bloku cuboida. To samo tyczy się wysokości. Jeśli w configu jest 256 to mamy po 128 od bloku cuboida w górę i w dół.

Oto kawałek configu mojego:

- title: Dzialka
block: note_block
radius: 30
custom-height: 256
meta-name: '&bCuboid'
meta-autoset: true
meta-lore:
- '&eDzialka ma 60x256x60'

(09.02.19, 13:49)Devil napisał(a): On prawdopodobnie postawił quboid trzymając shift. Taki błąd sie wtedy pojawia, że działka jest ale i tak każdy może kopać.

Cuboid mam postawiony prawidlowo pozatym po co zmyslasz co ?

Nic nie zmyśla rozważa każdą opcje jaką mogłeś popełnić przy stawianiu cuboida.

(09.02.19, 14:46)RamboDragon20 napisał(a): Nic nie zmyśla rozważa każdą opcje jaką mogłeś popełnić przy stawianiu cuboida.

Ciekawe jest to jak wszystkich bronisz a mnie oskarzasz o dziwne rzeczy i ciagle prowokujesz

Nikt Cie nie prowokuje a przynajmniej ja... I nikogo nie bronię, ubzdurałeś sobie coś i się tego trzymasz. Nikogo nie oskarżam,

Offtop robicie...

Widze ze admini bardzo zajeci skoro po tygodniu 0 odpowiedzi...

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij