Zgriefowana działka
Wyświetleń: 3951
Odpowiedzi: 21
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam!
Przed chwila wszedłem na serwer i zastałem zgriefowaną działkę i mam prośbę czy jakiś Administrator mógłby sprawdzić kto to zrobił i ukarać tą osobę ?

§4 Rozgrywka:6.
6. Zakaz ingerencji na terenie wyspy/cuboida innego gracza bez jego zgody np. poprzez
przeciskanie klocków przy pomocy pistonów, rozlewanie przeróżnych cieczy i używanie w
opisany sposób podajników/dozowników.

Koordy działki: X= -2038 , Z= +1969

~Eve

pokaż jakieś zdjęcie jesteś pewny, że tam miałeś cuboid? Bo nikt nie moze stawiać klocków na Twoim terenie bez /ps allow,

(08.02.19, 18:27)RamboDragon20 napisał(a): pokaż jakieś zdjęcie jesteś pewny, że tam miałeś cuboid? Bo nikt nie moze stawiać klocków na Twoim terenie bez /ps allow,

może działki są tylko do określonej wysokości "Y", chyba 200 w dół i w górę sięga.

(08.02.19, 20:50)Pucca96 napisał(a): może działki są tylko do określonej wysokości "Y", chyba 200 w dół i w górę sięga.

Moderator a prawi takie herezje. Działki obejmują obszar od y=0 do maksymalnej wysokości na jakiej można budować a może nawet i o 1 blok wyżej. Zależy jak interpretować pozycjonowanie bloków.

Przyznam również, że ss bardzo ułatwiły by sprawę. Doks jest bardzo zajęty i nie będzie biegał po całym cuboidzie i sprawdzał każdy blok..

z tego co wiem to cuboidy są 51x256x51

a 256 to maks na serwie + nie ma mocnych zeby zgriefoesc czyjs cub.Oddalam skarge.
Na dowody czekamy 24h.

spoko masz tutaj ssy robilem je wczoraj bo dzisiaj jestem troszke zajety, a i jakbys mogl to sam wejdz na serwer i mozesz zobaczyc, koordy dzialki podalem wyzej.

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Domyslam sie ze byl to Devil_0 ale nie mam 100% pewnosci wiec bez spin prosze.

Zależy od ustawień, jak jest ustawione 256 to ochrona na cuboid jest 128 w dół i 128 w górę od bloku cuboida. Aby była pełna ochrona w pluginie musi być ustawione 512 jeśli się da. Więc jeśli jest 256 to powyżej 128 klocków od cuboida można robić co się chce ;D w tym zalewać wodą od góry.

(08.02.19, 21:04)Plastian napisał(a):
(08.02.19, 20:50)Pucca96 napisał(a): może działki są tylko do określonej wysokości "Y", chyba 200 w dół i w górę sięga.

Moderator a prawi takie herezje. Działki obejmują obszar od y=0 do maksymalnej wysokości na jakiej można budować a może nawet i o 1 blok wyżej. Zależy jak interpretować pozycjonowanie bloków.

Przyznam również, że ss bardzo ułatwiły by sprawę. Doks jest bardzo zajęty i nie będzie biegał po całym cuboidzie i sprawdzał każdy blok..

:( bo tak mi wyjaśniono kiedyś, widocznie błędnie

(08.02.19, 21:38)ozy_rys napisał(a): Zależy od ustawień, jak jest ustawione 256 to ochrona na cuboid jest 128 w dół i 128 w górę od bloku cuboida. Aby była pełna ochrona w pluginie musi być ustawione 512 jeśli się da. Więc jeśli jest 256 to powyżej 128 klocków od cuboida można robić co się chce ;D w tym zalewać wodą od góry.

To make your field cover the whole y axis, use a custom-height of 256.
Zakładam, że takie własnie mamy ustawienie bo z moich obserwacji wynika, iż nie ma znaczenia na jakiej wysokości został położony blok bo cała wysokość cuboida jest zabezpieczona.

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij