Ban za NIC od Devil_0
Wyświetleń: 3099
Odpowiedzi: 19
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Uśmiech 
Witam!
Przed chwila chciałem wejść na serwer ale nie mogę bo dostałem bana od Devil_0 za
" nękanie ", chciałbym się poskarżyć i dowiedzieć za CO dostałem tego bana.
Ostatni raz na serwerze grałem wczoraj chyba w godzinach wieczornych ( 19 - 21 godzina ) i nie wiem skąd ten ban i nie przypominam sobie abym KIEDYKOLWIEK na tej edycji kogoś nękał.

~Eve

Edit: INFO-SS [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Edit2: Chciałbym tez prosić o unbana. ( wiem ze to nie tutaj z ub ale nie chcę robić spamu )

Za nic chciałbym się poskarzyć hahaha. Napisz jeszce co robiłes bedąc na servie. Ja tego głosno nie powiem a ty jak bedziesz miał chodz troche honoru to powiesz.

(06.02.19, 18:33)Rafaello napisał(a): Za nic chciałbym się poskarzyć hahaha. Napisz jeszce co robiłes bedąc na servie. Ja tego głosno nie powiem a ty jak bedziesz miał chodz troche honoru to powiesz.

????? Niby co robilem Grin ? NIKOGO nie nekalem to wiem a mam za to bana wiec ????

[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]

Sprawdzić logi i ewentualnie znieść/wydłużyć karę czy poczekasz do końca bana?

(06.02.19, 19:42)Doksomedon napisał(a): [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]

Sprawdzić logi i ewentualnie znieść/wydłużyć karę czy poczekasz do końca bana?

Eee o co wszystkm chodzi ??? Wczoraj normalnie gralem sobie NIKOGO NIE NEKALEM bo budowalem cos na swojej dzialce i ciagle pisalem z Mishin I Kalo moga ci to potwiaerdzic. I tak sprawdz te glupie logi bo ja nwet nie wiem ZA CO ten ban... :/

Logi nie są głupie i nie będę sprawdzał wczorajszych tylko wszystkie, i na tej podstawie oceniał.

Z tego co też czytałem na czasie można wywnioskować że wcześniej naruszyłeś regulamin OnlineCraft § 4 pkt. 8 i być może pkt. 6 będąc na cuboidzie Devil_0 i zabijając go 7 razy pod rząd.

Jestem też ciekawy jakie zdanie ma w tej sprawie Devil_0.

(06.02.19, 21:20)ADRI napisał(a): Z tego co też czytałem na czasie można wywnioskować że wcześniej naruszyłeś regulamin OnlineCraft § 4 pkt. 8 i być może pkt. 6 będąc na cuboidzie Devil_0 i zabijając go 7 razy pod rząd.

Jestem też ciekawy jakie zdanie ma w tej sprawie Devil_0.

Tak pamietam to ale kto ci powiedzial ze to bylo na dzialce ? XDD
Wtedy ktos mnie tepnal W POBLIZE JEGO DZIALEK ALE NIE BEZPOSREDDNIO NA DZIALKE i tam go zabijalem bo sam do mnie przychodzil wiec to nie zalicza sie pod nekanie, nekaniem by bylo gdybym kampil na niego w jego punkcie respawnu albo cos w tego typu a to jest spora roznica.

EDIT: PUNKT 8: "Zakaz nękania graczy poprzez notoryczne ich zabijanie, „ślęczenie” przy ich kryjówkach i
inne zachowania które powodują dyskomfort gry nękanego gracza a powtarza się to
notorycznie w krótkim odstępie czasu i w sposób ciągły. " Tak jak napisalem wyzej nie bylem na jego dzialce i sam do mnie przychodzil. Napisales jeszcze ze byc moze zlamalem 6 punkt regulaminu, ale z tym nawet nie wiem o co chodzi bo nikomu nie naruszylem dzialki.

18 godzin tylko, kurde myślałem, że 7dni 14dni albo perm... No nic Jesteś agresywyn graczem nękasz innych i się źle zachowujesz na czacie. Powinni Ci dać większą kare elo.

(06.02.19, 21:28)RamboDragon20 napisał(a): 18 godzin tylko, kurde myślałem, że 7dni 14dni albo perm... No nic Jesteś agresywyn graczem nękasz innych i się źle zachowujesz na czacie. Powinni Ci dać większą kare elo.

Ze co ??? XDDDD
Po pierwsze nie zachowuje sie zle na chacie i nie jestem agresywnym graczem i staram sie pomagac zarowno nowym jak i nie nowym graczom w rozgrywce, i spojrz na siebie, ostatnio wraz se swoimi kumplami porobiliscie sobie mulciaki, wyzywaliscie i zasmiecaliscie chat glupimi tekstami, wyzwiskami i do tego ciagle mnie prowokowaliscie bo checie zebym dostal bana to co robicie jest zalosne lepiej zajmijcie sie swoim zyciem a nie popisujecie sie w internecie jak dzieci.

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij