Anty-logout
Wyświetleń: 2598
Odpowiedzi: 16
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Co wy gadacie jakie przedluzone non pvp to jest survival czy jakis freebuild ?

Odpowiedz
Właśnie, to jest survival a nie pvp więc uważam, że jeśli ktoś nie chce walczyć z innymi to nie musi.
Osobiście nie zabiłem jeszcze żadnego gracza przez te lata jak tu jestem.

Odpowiedz
(06.02.19, 15:25)Plastian napisał(a): Właśnie, to jest survival a nie pvp więc uważam, że jeśli ktoś nie chce walczyć z innymi to nie musi.
Osobiście nie zabiłem jeszcze żadnego gracza przez te lata jak tu jestem.

No to jak w ogole nie bedzie pvp to to bedzie walony freebuild XD
W survivalu o to wlasnie chodzi ze trzeba PRZEZYC.

Odpowiedz
(06.02.19, 15:43)evelx napisał(a): No to jak w ogole nie bedzie pvp to to bedzie walony freebuild XD
W survivalu o to wlasnie chodzi ze trzeba PRZEZYC.

Kto Ci powiedział, że nie będzie? :o Spokojnie, jeszcze będziesz miał okazję by cheatować, pvp nie zostanie wyłączone na pewno.

Tu się zgadzamy, w survivalu chodzi o to przeżyć jednak nie uważam by przy tym na każdym kroku trzeba było walczyć z innymi graczami. Jestem raczej za grą zespołową. Survival to taki tryb gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.
Pomysłu anty-logout nie neguję. Jak najbardziej fajna opcja dla osób, które lubią napadać innych graczy.
Ale są też tu osoby, które tworzą ten serwer i nie jara ich taka rozrywka dlatego proponuję rozważyć taką opcję jak pvp on/off.

Odpowiedz
evelx ma rację, to jest survival, pvp powinno być obowiązkowe, jeśli się wykluczy pvp to już nie będzie survival.
Co do pierwszego pomysłu :V
Niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć, to jest gra i możesz ją wyłączyć w każdej chwili... W sa-mp to rozwiązywaliśmy karą za ucieczkę z walki, jailem (tutaj byłby to temp ban), z tym że te kary były za podjętą walkę.

Odpowiedz
(07.02.19, 15:35)nergosu napisał(a): jeśli się wykluczy pvp to już nie będzie survival

Ja tak nie uważam. Granie bez PvP również jest survivalem no ale jak tam chcecie. Gdy ja gram i tak nikogo nie ma, niech się inni martwią ;)

Odpowiedz
Myślę że można dodać coś a'la "combattag"

Pvp zostaje, to nie freebulid.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij