Ankieta: Ekonomia / Handel (Usunięcie Prac)
Ankieta jest zamknięta.
Jedynie zmodernizować obecny /shop (Ceny/Itemy) + Usunięcie Prac
5.00%
1 5.00%
SklepyGraczy jedynie na Spawnie + Usunięcie /shop + Usunięcie Prac
20.00%
4 20.00%
Sklepy Graczy jedynie poza spawnem + Usunięcie /shop + Usunięcie Prac
35.00%
7 35.00%
Usunięcie /shop, brak sklepów Graczy + Dopracowany system wymian między graczami.+ Usunięcie Prac
5.00%
1 5.00%
Pozostawić bez zmian (Prace zostają)
35.00%
7 35.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

nowy towar i renowacja sklepu
Wyświetleń: 3116
Odpowiedzi: 52
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Jeśli o mnie chodzi to likwidacja obecnego sklepu (a nawet systemu prac) byłaby chyba miłym zaskoczeniem. Nawet takie rzeczy jak jaja spawnujące nie są potrzebne. Trochę wysiłku i da się wszystkie moby zdobyć na inne sposoby.
Na jego miejscu chętnie bym zobaczył jakiś system który wspiera tradycyjną wymianę między graczami. Czy to jakiś bazar na spawnie, czy skrzynki na własnych działkach: obojętne.

Trochę zastanawiające: temat wątku to "renowacja sklepu", a my powoli zmierzamy do tego, żeby go zlikwidować...

Odpowiedz
Dodano Ankietę, czas 7 dni, później zajmuję się wyborem większości ;)

Odpowiedz
Rozumiem, że wszystkie opcje zakładają posostawienie systemu prac w niezmienionym stanie?

Odpowiedz
(29.01.19, 20:39)drzewiec napisał(a): Rozumiem, że wszystkie opcje zakładają posostawienie systemu prac w niezmienionym stanie?

Prawdopodobnie należy tak zakładać. Zatem z dużym prawdopodobieństwem kolejną ankietą będzie czy prace powinny zostać lub w jakiej formie.
Mam co prawda już kilka planów jak defraudować majątki naszych kochanych graczy bez ingerencji Doksa ale to też pewnie nie wystarczy i kasy będzie przybywać.

Odpowiedz
co do sklepów na spawnie to zwiększa się wtedy konkurencja jak w RPG i im więcej danego przedmiotu posiada gracz, tym bardziej może obniżyć cenę. Podnosi to pracowitość na serwerze i jest co robić.
Nie raz widziałem, że ktoś chciał sprzedać jeden stack czegoś, gdy ja miałem kilkanaście stacków bo dość się napracowałem.
Wyjątkami były by spawnery (i pewnie jeszcze coś by się znalazło) bo to nie jest masowo potrzebny towar Simle
Przynajmniej takie moje zdanie.
Jeśli już nie chcecie konkurencji, to zrobić cennik dla wszystkich jednolity i uwiecznić go na ścianie przy bazarku Simle
A latać za itemami po działkach po całej mapie gdy nie ma danego użytkownika aby móc się teleportować jest chyba zbyt żmudne :/

Odpowiedz
Prace zostają tylko gdy sytuacja ma nie ulegać zmianie.

Odpowiedz
(30.01.19, 00:06)darzamat napisał(a): co do sklepów na spawnie to zwiększa się wtedy konkurencja jak w RPG i im więcej danego przedmiotu posiada gracz, tym bardziej może obniżyć cenę. Podnosi to pracowitość na serwerze i jest co robić.

Podnosi to lenistwo graczy. Siedzą skitrani w swoich działkach a gdy czegoś potrzebują tp na bezpieczny spawn i kupują co najtańsze.

(30.01.19, 00:06)darzamat napisał(a): Nie raz widziałem, że ktoś chciał sprzedać jeden stack czegoś, gdy ja miałem kilkanaście stacków bo dość się napracowałem.
Zasadniczo to nie wiem co ma wnosić to zdanie chociaż jak mniemam uważasz to chyba za jakikolwiek argument. Czyli jak ja mam stack cobbla a Ty 10 to nie mogę sprzedać mojego bo za mało się napracowałem? No sory naprawdę nie kumam co chcesz przez to przekazać ;)

(30.01.19, 00:06)darzamat napisał(a): Jeśli już nie chcecie konkurencji, to zrobić cennik dla wszystkich jednolity i uwiecznić go na ścianie przy bazarku Simle
Teraz to mi dałeś temat do rozkminy w jakiż to sposób sklepy na działkach uniemożliwiają konkurowanie ze sobą ;) Ej bo może ja nie wiem, gdzie w Polsce znaleźć taki spis? Bo ja głupi chodzę od sklepu do sklepu i sprawdzam ceny a może wystarczy zerknąć na taką tablicę i będę wiedział od razu do której galerii wejść xD

(30.01.19, 00:06)darzamat napisał(a): A latać za itemami po działkach po całej mapie gdy nie ma danego użytkownika aby móc się teleportować jest chyba zbyt żmudne :/
Powiem krótko. LEŃ xD Ja wiem, że fajnie jest mieć wszystko na tacy i wgl się nie przemęczać ale kurde, survival.

Odpowiedz
Wszystko zlikwidować i niech gracze się wymieniają między Sobą a Zrobić jedynie bank wymian za dane surowce.

Odpowiedz
W sumie wszystko zależy od tego w jaki sposób chcesz wprowadzić poszczególne opcje Doks. Np czym wg Ciebie jest usprawnienie wymiany między graczami.

Znalazłem ciekawy plugin, który nie jest sklepem na działkach ale o dziwo spodobał mi się [Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]

Odpowiedz
Zajebisty, poza tym kazdy pl kazdą opcję mogę wprowadzić lecz czekam na decyzję Waszą, bo serwer może i jest mój lecz tylko fizycznie, ten radykalny to Wy, a nie należycie do nikogo a go tworzycie, co oznacza że to WY macie największą władzę Simle A ja tylko sprzątam i ukierunkowuję się do Waszych decyzji ;)

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij
Menu