Działka
Wyświetleń: 2035
Odpowiedzi: 2
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam chciałem zgłosić ze ktoś o nicku "drtstdt" ma postawiony cuboid przy mojej działce i kolizuja one na siebie a ta osoba nie jest aktywna i nie mogę nic zrobić naokoło mojej działki prosił bym o usuniecie tej działki tego o to człowieka bo wgl nie jest aktywny a mi się przyda dodatkowe miejsce Pozdrawiam.

Odpowiedz
Doks może opracował byś jakąś komendę dla Ekipy na kasowanie nieaktywnych działek?

Nie wiem jak do tej pory wyglądało usuwanie ich przez Ciebie, czy masz do tego 1 komendę czy z 15 ale można by chyba było pomyśleć nad takim czymś dla Ekipy. Jeżeli nie da się tego zrobić tak, że 1 komenda sprawdza jak długo nie było gracza i usuwa tylko te powyżej X czasu (co z resztą uniemożliwiało by pojawienia się nadużyć) no to wieloetapowo - twarde wytyczne, zapisy w logach i srogie kary za pozbawienie kogoś azylu bezpodstawnie XD

Odpowiedz
Ekipa posiada komendę /seen, pokazuje od ilu dni nie było gracza, wtedy zgłoszenie do mnie na pw i kasuję.
Nie powinno dojść do kolizji między działkami, chyba że ktoś był dodany lecz nawet wtedy chyba nie powinno mieć to miejsca, sprawdzę.

Gracz nieaktywny ponad 7 dni, działka skasowana.

Działka nie kolidowała, pomiędzy działkami innych graczy zawsze zostaje zachowana 1 kratka.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij
Menu