Okiem w surowiznę
Wyświetleń: 1685
Odpowiedzi: 3
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam
Z okazji rozruchu, świeżej edycji naszego serwera. Postanowiłem dokonać małego rzutu okiem na nasz nowy surowy świat. Jak już pewnie każdy grający na nim zauważył ,że mamy na nim nic - i to nawet fajne jest. Ale to już są tradycyjne tu początki. Oczywiście, wszystko tu będzie się powoli rozwijać.zatem pora na tradycyjne marudzenie na forum {proszę czytać - dyskusje Grin}
Zatem zaczynam.
Brak spawnu, Dla mnie to akurat bez różnicy . Czy jest czy nie. Więc nie poganiam. Poza tym już ten wątek poruszałem w ostatnim poście ,to teraz sobie daruję.
Kolejna sprawa. Brak Netheru. O i tu już popłaczę , Ja tu się domagam by był . Bo bez niego gry nie rozkręci.
Dalej. Podobno mają być znowu rangi . Zatem jeśli faktycznie będą ,to apeluje by były bardziej rozsądne. Znaczy się proponuje , by było ich albo więcej ,albo bardziej czasochłonne do zdobycia. Czemu? A temu, że gracz potrzebuje cały czas motywacji by coś osiągać. A  po zaliczeniu wszystkich rang gracze obsiadają na laurach. I zaczyna wiać nudą. Dodatkowo, jestem zdania , że nagrodą za rangę powinna być jedna konkretna skrzynka. Ostatnia edycja pokazała,że zawalenie nas masą skrzynek co parę godzin nie miało w sumie żadnego sensu . wszyscy mieliśmy masę gratów, których ani sprzedać,{bo wszyscy mieli to samo} Ani rozdać bo na co komu 50-ta elytra.  Co do tych skrzyneczek CS:GO. Jak mają być to tylko jako kupne, tak w ramach hazardu, jak kto lubi.  Jestem zdania. że mała ilość skrzynek bardziej cieszy gdy się już coś trafi niż ich natłok. W sumie powinny być tylko za awans, konkursy i te znależne na mapie.  A wracając do rang, to mam propozycje na przed rangę. Zamiast <gracz >powinno być na początku <turysta>. Wyjaśniam dla czego. Sporo osób włazi na serwer tylko na rekonesans, Łażą, marudzą , sępią. Potem spadaja i tyle po nich. Dopiero po 3h przyznawał bym gracza, bo już bardziej pewne,że będzie grał. W sumie to bym dodał też rangę po <legendzie> np <legenda serwera>. To już tak prestiżowo raczej, nie dla nagród, bo taki gracz na ogół już i tak wszystko ma.
A, i jeszcze jedno, skrzynki powitalne możemy sobie też darować. Turyści ich nie potrzebują, a Gracz dostanie jak awansuje. Ja przez godzinę ganiałem tylko z kością jako bronią i jakoś nie deedłem. W końcu to surwiwal nie szkółka niedzielna.
Na razie to tyle, bo się nie chcę rozwlekać.
Obgadajmy to moi sześcienni bracia MCkraftowi Grin

Graffiti
Odpowiedz
Amen.

Ranga turysta bardzo dobry pomysł, bez możliwości postawienia cuboida, nie zaśmiecali by mapy oraz wyłączyć im PVP aby się ich zabić nie dało na tej randze, bezpieczniej dla nich XD.

Odpowiedz
Nether zostanie włączony tak szybko jak tylko to możliwe.
Jak najbardziej zgadzam się z koncepcją "turysty" lecz chwilowo jestem ograniczony jako że to nowa wersja i nie wszystkie pluginy/systemy działają poprawnie, nie wszystko da się skonfigurować tak aby działało stabilnie.

Zanim zostaną wprowadzone rangi za czas gry (ograniczenie techniczne) powstaną rangi Vip/sVip możliwe jedynie do kupna.

Cały czas staram się wdrażać założenia, lecz nie wszystko na raz.

Odpowiedz
Jestem za Simle

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu