Pytania ;)
Wyświetleń: 4131
Odpowiedzi: 20
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Siemano! Wymyśliłam nowa zabawę ;) jak widzicie w tytule w tej zabawie chodzi o to aby zadawać pytania osobie niżej, a wiec zaczynajmy.

W co lubisz grać?

Odpowiedz
Ja kocham serię gier "The Sims" Gram w każdą część. Lubie tez grać w mc. Ostatnio zacząłem też w Fortnite ;) Moje ulubione gry to gry falbularne :P

Czy smutno ci że nie jesteś w ekipie?

[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz
Zdziwię was ale NIE

Czy BARDZO lubisz grać w minecraft?

Odpowiedz
Bardzo, lecz tak samo znienawidziłem za tę "niemożliwość" spowodowaną działaniem i poznaniem tej gry "od kuchni" :(

Co byś zrobił/a | zmienił/a, gdybyś dostał/a drugie życie zaczynając od nowa?

Odpowiedz
Zycie ja swoje uwielbiam, wiec nie wiem co bym mogła zmienić otrzymując drugie zycie... ale może cos by się znalazło ;) ale to już sprawy bardziej prywatne

Która wersja gry mc była twoim zdaniem najlepsza?

Odpowiedz
1.8 ponieważ biło się łatwiej oraz były rzeczy które są teraz. Oczywiście nie wszystkie Grin Wiem głupi powód ale kto by się czepiał Grin

Czy według Ciebie świat zmierza ku lepszej przyszłości czy jednak się psuje?

Odpowiedz
Psuje się ;)
Lubisz jeździć za granicę?

Odpowiedz
Sama podróż.. nie, mam chorobę lokomocyjną, ale oglądanie nowych miejsc jest super Grin

Czy chciałbyś spotkać na żywo któregoś z graczy onlinecraft?

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem na świecie, to wiesz co? Masz rację! Wydaje Ci się..
Odpowiedz
Tak ;) jest taka jedna osoba

Lubisz pływać?

Odpowiedz
Bardzo, uczęszczałem do szkółki przez jakieś 3/4 lata dokładniej nie pamiętam Simle Uwielbiam pływać w jeziorach, morzach a najbardziej wieczorem gdy jest zachód słońca Simle

Jaka gra oprócz Minecraft jest twoją ulubioną? Simle

[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij