TeamSpeak 3
Wyświetleń: 841
Odpowiedzi: 8
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
#1
TeamSpeak 3 jest opuszczony i prawie nikogo tam nie ma więc chciałbym to zmienić mogę porobić kanały max 2,3,4,5 i bez limitu kanały graczy i administracyjne od razu mogę zrobić rangi itp. i to tyle piszcie jeśli się zgodzicie XD


Odpowiedz
#2
Mam mieszane uczucia co do ts3. Mamy już discorda i to chyba wystarczy ;). Narazie jestem na nie.


Odpowiedz
#3
Moim zdaniem wystarczy discord ;) Jestem na nie


[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz
#4
a ja jestem na tak :d mi cos ucina rozmowy na discordzie  :d


Odpowiedz
#5
Discord i tak stoi przez więkoszość czasu dobowego pusty więc dzielić to na 2 nie ma sensu


[Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif][Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif]
Odpowiedz
#6
(14.04.18, 15:27)Robert0213 napisał(a): Discord i tak stoi przez więkoszość czasu dobowego pusty więc dzielić to na 2 nie ma sensu

ale ts3 już od dawana jest i nawet jest na forum ip serwera


Odpowiedz
#7
Patrząc na administracje jaka tam jest to IP tego serwera na ts3 już wykupił ktoś inny, w końcu przez bardzo długi czas nie był opłacany (pomijając to, że tworzeniem rang i kanałów zajęła by się osoba z ekipy serwera a nie pierwszy lepszy co się zgłosi)


"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
#8
(15.04.18, 17:03)Zimon napisał(a): Patrząc na administracje jaka tam jest to IP tego serwera na ts3 już wykupił ktoś inny, w końcu przez bardzo długi czas nie był opłacany  (pomijając to, że tworzeniem rang i kanałów zajęła by się osoba z ekipy serwera a nie pierwszy lepszy co się zgłosi)

Też mi się wydaje, że TS już dawno nie jest Doksa. Teraz widzę, że jest totalnie pusty ale kilka miesięcy temu jak wbiłem to korzystała z tego IP jakaś gildia LOL'a czy jakiegoś tam innego moba, mniejsza z tym.
Ja tam dużo na discordzie nie siedzę, tyle co ze znajomym jak gramy w Fortnite albo CS ale wg mnie jest spoko i wolę go od TS3.


Odpowiedz
#9
Ts będzie, kto będzie chciał będzie korzystał z oficjalnego komunikatora, kto nie to nie.

Adres się nie zmieni, info niebawem.


OdpowiedzUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu