Przejście na 1.12.2
Wyświetleń: 405
Odpowiedzi: 9
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Cześć,
Duża większość serwerów bazuje już na wersji 1.12.2 jednak OnlineCraft, korzysta dalej ze starszej 1.12.1. Nowa wersja przysporzyłaby serwerowi więcej graczy i nie zmuszałaby już obecnych do ciągłego zmieniania wersji w przypadku zmieniania serwerów. To kwestia kosmetyczna, zmiana silnika odpowiadającego za numerek wyżej.
Czy owa zmiana zostanie w końcu poruszona? Widziałem, że na MPCforum również ktoś zwrócił na to uwagę.

Odpowiedz
najlepiej 1.13

Odpowiedz
było już kiedyś o tym mówione i stwierdzono, że nie ma sensu Grin ja też tak uważam, ponieważ praktycznie niczym te wersje się nie różnią :P

Odpowiedz
Nie ma sensu. Poczekajmy na 1.13 i wtedy męczyć adminów o zmiane Grin

Odpowiedz
Ale jak nie ma sensu. Owszem nowa aktualizacja nie wprowadza nic nowego, ale jako że serwer nie używa "Via Version" to nie da się z innych wersji nawet wejść.
Wszystkie nowe serwery bazują na 1.12.2, to zamykanie się na pewną część graczy

Odpowiedz
Tak jak inni na górze napisali. To jest bezsensu, poczekajmy na 1.13

Jestem na nie

[Obrazek: Mamakak.png]
Odpowiedz
Jest dobrze jak jest, nic nie trzeba psuć.
Zmiana owszem do 1.13 gdy będą zaktualizowane pluginy.

Głosować!
[Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników!]
[Zaloguj się danymi z serwera lub kliknij by się zarejestrować!]
Odpowiedz
Nie warto, wraz z 1.13 będzie nowa mapa więc lepiej poczekać

[Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif][Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif]
Odpowiedz
1.13 bedzie git :v

Odpowiedz
Przechodzenie na 1.12.2 tylko po to by inni mogli wchodzić bo korzystają z wersji gry 1.12.2 a nie 1.12.1 jest bezsensowne. Za jakiś czas i tak wyjdzie 1.13 więc po co zmieniać? Obie wersje niczym sie nie różnią więc lepiej poczekać na nowszą wersje oraz ogarnięte pluginy i wtedy będzie można pomyśleć o nowej wersji serwera z resztą i tak nowe serwery i starsze serwery zapewne przejdą na najnowszą wersje Grin

Więc jestem na nie jeżeli chodzi o zmiane 1.12.1 na 1.12.2 Simle

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu