Wygląd forum
Wyświetleń: 2914
Odpowiedzi: 12
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Cześć,
Nie zastanawialiście się nad zmianą wyglądu forum? Obecny kolorowy szablon jest bardzo chaotyczny i trudno się tutaj odnaleźć. Znacząco to odbiega od aktualnych standardów wyglądu stron internetowych. Czy ktoś myślał o ewentualnej zmianie?

Odpowiedz
Ja akurat nic o tym nie wiem :P ale mysle tak samo jak ty

Odpowiedz
Już była o tym mowa jakiś miesiąc temu za rządów MrCrasha jednak nie poczyniono w tym kierunku żadnych kroków X_x
A przydało by się.

Odpowiedz
Fajnie by było, jak co nieco byłoby zmienione na forum jeśli chodzi o wygląd. Ten wygląd jest trochę za prosty i mogło by być coś zmienione :P

Jetem na tak jeśli chodzi o zmianę wyglądu forum Simle

[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz
Temat wałkowany jak ustawa w rządzie..... Doks nie chętnie godzi się na zmiany :/

To nuda samotności odtrąca...

Bo to społeczność tworzy serwer żywym.
Odpowiedz
Jak spawn udało się zmienić to stronę też ale kto się tego podejmie bo gdy Crash chciał to mu odmówiono...

BÓG, HONOR, MECHATRONIKA
Odpowiedz
hmm te forum wyglada tak kilka lat juz i dla mnie jest ok , ja bym nic nie zmienial, a podejrzewam ze doksowi i tak czasu brakuje wiec watpie zeby to przeszlo chyba ze ktos z osoba ktorzy sa za zmiana cos potrafi takiego zrobic Grin

Odpowiedz
Forum wygląda jak wyrwane z 2002 roku, nie przekłada się to na dobry wizerunek serwera.

Odpowiedz
no to pokaz na co Cie stac i  zrob lepsze z 2018 roku :Simle powodzenia ! Simle

Odpowiedz
E tam, zróbmy takie z 2030 odrazu Grin mi tam wygląd nie przeszkadza, ludzie na forum się liczą ;)

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości Kontakt z właścicielem serwisu. Napisz do nas... Wyślij