DEAD na spawn'ie
Wyświetleń: 2791
Odpowiedzi: 13
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Piątek popołudnie... Miło sobie gram, idę zrobić kawke więc /spawn i /AFK

Wracam po około 15 min i co widzę..: ?
DEAD w wodzie? Gdzie? Jak? Kto? Przecież byłem na spawnie XD
Jak się okazało, ktoś mnie zrzucił do wody (niedaleko spawnu jest woda na dwa bloki)
Poszlaki wskazują na hiciora, ale to tylko plotki XD (często występują takie śmieszki w moim kierunku ;) )

Pretensji nie mam do nikogo, bo nawet o tym nie wiedziałem ale moim zdaniem spawn powinienem być "bezpiecznym miejscem" a nie darmowym dropem gdy ktoś wyjmuje rzeczy z EC

Odpowiedz
XDDD Dlatego jak robie afk na spawnie szukam bezpiecznego miejsca XD, ktoś się napracował spychając Cię ten kawałek ;D

Odpowiedz
Najlepiej wyjść jak afczysz ;)

Odpowiedz
No ta woda na serio mogła być płytsza, no ale niby fakt, jak jest sie afk to powinno się szukać bezpiecznego miejsca, z którego nie da się być przepchniętym. Straciłeś w ogóle coś cennego? Nwm, może kolizja osób jest wyłączalna, bo wtedy nie byłoby już takiego problemu

[Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif][Obrazek: ezgif_com_gif_maker__1__by_revvnar_walla...c3y1gk.gif]
Odpowiedz
Kilka setów, gold jabłka i chyba diaxy, pewny nie jestem ;P

Odpowiedz
Niektórzy to potrafią robić AFK nawet kilka godzin. Czyż nie po to by nabić czas do rangi:P ?
Takie moje spostrzeżenie.
Po 20 minutach nieruszania się, gracz powinien być wyrzucony z gry.

Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam jest auto-kick po 15 minutach bezczynności.

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!!!"
Odpowiedz
Tak dokładnie, wywala po 15 minutach bezczynności.

Odpowiedz
Miło by było gdyby spawn był bezpiecznym miejscem. Proponuje wyłączyć jakiekolwiek obrażenia i pasek głodu na spawnie.

[Obrazek: fOtB5Iw.png]
Odpowiedz
Dlatego trzeba wychodzić lub szukać bezpiecznego miejsca.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu