Ankieta: Ile czasu ma trwać ochrona początkowa
Ankieta jest zamknięta.
Tyle ile obecnie 20 minut
0%
0 0%
1 godzina
0%
0 0%
2 godziny
16.67%
2 16.67%
3 godziny
25.00%
3 25.00%
więcej niż 3 godziny
58.33%
7 58.33%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Długość ochrony dla nowych
Wyświetleń: 704
Odpowiedzi: 4
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Jako że teraz jest 20 minut ochrony dla nowych a wiele osób mówi, że to zbyt mało żeby nowy mógł mieć jakiś start to odpalamy ankietę. Dałem kilka propozycji, jak coś głosujcie, dawajcie inne propozycje i komentujcie. Podejmiemy decyzję na podstawie ankiety.

Ochrona początkowa jest na czas, w którym się gra, np. 3h to 3 pierwsze godziny bycia online zliczane w /czas.

Odpowiedz
(22.01.18, 23:52)Galiusz napisał(a): Jako że teraz jest 20 minut ochrony dla nowych a wiele osób mówi, że to zbyt mało żeby nowy mógł mieć jakiś start to odpalamy ankietę. Dałem kilka propozycji, jak coś głosujcie, dawajcie inne propozycje i komentujcie. Podejmiemy decyzję na podstawie ankiety.

Ochrona początkowa jest na czas, w którym się gra, np. 3h to 3 pierwsze godziny bycia online zliczane w /czas.

Może się przydać taki czas ''nietykalności'' dla nowych, zwłaszcza graczą mało doświadczonym, dlatego też wydaje mi się, że najlepiej będzie dać więcej niż 3 godziny. Oczywiście to moja własna opinia ;v

Odpowiedz
Jestem za trzema godzinami ochrony. To wystarczająco dużo czasu, żeby znaleźć sobie miejsce na kryjówkę i nazbierać niezbędnych do przetrwania przedmiotów. Powinna być też możliwość wyłączenia ochrony jeśli ktoś sobie jej nie życzy.

[Obrazek: fOtB5Iw.png]
Odpowiedz
24h od pierwszego zalogowania.

Odpowiedz
(23.01.18, 02:03)Arnavista napisał(a): 24h od pierwszego zalogowania.

Jestem za tą opcją. Dlaczego? Bo nowy gracz potrzebuje czasu , aby przeczytać wiele komunikatów wyświetlanych na czacie. Na spawnie nie ma tabliczek z informacjami. Wiadomo też, że na każdym serwerze są różne komendy i nowy musi mieć czas by się rozeznać, zanim wyruszy po przygodę w tym świecie.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu