Mapa surowcowa.
Wyświetleń: 2133
Odpowiedzi: 17
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Jako, że na mapie brakuje biomów np. mesy, proponuję dodanie mapy surowcowej albo powiększenie obecnej mapy tak, żeby brakujące biomy się na niej znalazły. Z tego co słyszałam nie ma też Leśnego Dworu.
Kiedyś już mieliśmy mapę surowcową i gracze byli z niej zadowoleni.

[Obrazek: fOtB5Iw.png]
Powiększenie mapy tak, surowcowa nie. Moim zdaniem mapa surowcowa psuje klimat i naturę survivalu

Ubi lex, ibi poena
Jestem za,
Najlepiej jak mapę powiększą Grin o kilka tys bloków w każdą strone Grin

Też jestem za!

Popieram poszerzenie mapy.

Graffiti
Poszerzenie mapy lub surowcowa

BÓG, HONOR, MECHATRONIKA
Jestem za!

[Obrazek: Mamakak.png]
Ja mam mieszane uczucia. Nie ma nas wiele, mapa i tak jest już duża jak na nas, zarówno do budowy jak i do kopania. Tylko się jeszcze bardziej oddalimy od siebie.

Biomu brakuje tylko jednego - messy. Nie powiem, że mi jej nie brakuje, ale czy to naprawdę potrzebne? Nie ma tam niczego, czego nie dałoby się zdobyć bez niej. Nie ma nowych bloków ani itemów. Jedyna zaleta to walory estetyczne: według mnie, ładne miejsce do osiedlenia się. Chyba jestem przeciw.

Możnaby trochę powiększyć granice mapy i wkleić mese, lodowcowe kolce czy inne brakujące rzeczy albo zrobić to bez powiększania na obecnej (w miejscach gdzie nikt się nie budował). Mogę dostarczyć gotowe biomy do wklejenia jak coś.

(16.01.18, 12:20)drzewiec napisał(a): Ja mam mieszane uczucia. Nie ma nas wiele, mapa i tak jest już duża jak na nas, zarówno do budowy jak i do kopania. Tylko się jeszcze bardziej oddalimy od siebie.

Biomu brakuje tylko jednego - messy. Nie powiem, że mi jej nie brakuje, ale czy to naprawdę potrzebne? Nie ma tam niczego, czego nie dałoby się zdobyć bez niej. Nie ma nowych bloków ani itemów. Jedyna zaleta to walory estetyczne: według mnie, ładne miejsce do osiedlenia się. Chyba jestem przeciw.

Mam takie samo zdanie.

Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu